Προς το περιεχόμενο

Πακετο μονο Internet;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα forum,

μολις μετακομισα και θελω να δω ποια εταιρια θα επιλεξω.. μονο για ιντερνετ. Οχι καποιο double play δηλαδη.

 

Το σπιτι ειναι του 2007 κατασκευασμενο(οποτε υποθετω απο χαλκο θα ειναι αρκετα καλα) και σε αποσταση 150 μετρων απο το κτηριο του οτε της περιοχης μου.. ειναι σε κεντρικο σημειο του δημου μου στα δυτικα προαστεια(Ιλιον) .

 

Kοιταω για WIND/HOL .. λεω να αποφυγω την forthnet γιατι διαβαζω πολλα παραπονα. Παιζουν και τρελες μειωσεις στις πληρωμες του προσωπικου και δεν θελω να υποστιριζω μια τετοια εταιρια.

 

Παμε στο ψητο, παιζει της wind to vDSL (m) στα 25€/μηνα. Η ΗΟL εχει aDSL στα 15€ .. δε θελω και κατι τρελα ακριβο μιας και τα καλοκαιρια λειπω..

 

Επισης, με την ενεργοποιηση γραμμης τι παιζει; ποσο παει σε €; thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου forthnet δεν θες θα πηγαινα σε Hol εγω.

 

Damn . Έκανα αίτηση στην Wind σημερα. 70€ ενεργοποίηση γραμμής,έλεος.

15€\μηνα

Λαλακια έκανα απέναντι σε hol;

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα μερικοι παραπονιουνται οτι σουρνονται στην wind και μεγαλα Ping και προβλημα σε streaming.Θα το δεις στην πραξη

 

Pouline να σου πω. http://www.hol.gr/GR/home/Internet/Pages/default.aspx

Εδω στο 15αρι λέει τέλος ενεργοποίησης δωρεάν μέχρι τέλη του μήνα. Δηλαδή αν το ακυρώσω αύριο και παρω πίσω τα 70 ευρώ στην hol δεν θα μου ζητήσουν μια;;;;

Άνεργος κιόλας, με σώνει και για τα δίδακτρα αν ισχυει κάτι τετοιο

 

Το σπίτι σε ευθεία ειναι 100-130μέτρα από τον ΟΤΕ και 250 με τα στενά περίπου. Του 2007 οπότε δε ξέρω κατά πόσο θα παιχτούν χαμηλά pings και χάλια streaming

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι υπαρχουν καποιες μερες που δικαιουσε υπαναχωρηση. checkαρετο στην συμβαση. Περιμενε ομως να σου πει και οpoulinos ειναι ειδικος σε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6.12.12 έκανα την αίτηση.

Αν ειναι να γλυτώσω έστω και τα 35ευρω εάν η χολ δεν θέλει μεριδιο στο τέλος ενεργοποίησης μπορεί και να το κανω. Μιας και βλέπω πολλά βιντεακια στο youtube. Δηλαδή με ενδιαφέρει το streaming. Κάπου στα ~20.000 τον χρονο πάνω κάτω.

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν την εκανες 6 12 δηλαδη χτες ναι μπορεις να την ακυρωσεις.το ειχα κανει και εγω σε winds.Την ακυρωσα 3-4 μερες μετα.το Ping δενεχει να κανει αποσταση απο τον παροχο η το α/κ αλλα γενικοτερα αν ειναι πιτα οι γραμμες..και forthnet θα ηταν μια λυση αλλα ειπες δεν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλησπερα forum,

μολις μετακομισα

 

Το σπιτι ειναι του 2007 κατασκευασμενο(οποτε υποθετω απο χαλκο θα ειναι αρκετα καλα) και σε αποσταση 150 μετρων απο το κτηριο του οτε

 

Πες την αλήθεια, αυτοί είναι η βασικοί λόγοι της μετακόμησης, αυτοί δεν είναι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι μ@Λ@κες ειναι αυτοί στην χολ. Πάλι καλά που δεν ακυρωσα της wind την αίτηση. Από το κατάστημα μου λένε ότι πλέον Δεν τρέχει η προσφορα με τα 15€ ενώ ειναι online.. Και να πάρω στα κεντρικά να ρωτήσω γιατι δεν ειναι σίγουροι. Lol.. Θα πάρω να δω..

 

Nickelodeon είμαι από το app δεν μπορώ να δω spoilers.

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Καλησπερα forum,

μολις μετακομισα

 

Το σπιτι ειναι του 2007 κατασκευασμενο(οποτε υποθετω απο χαλκο θα ειναι αρκετα καλα) και σε αποσταση 150 μετρων απο το κτηριο του οτε]

 

 

Πες την αλήθεια, αυτοί είναι οι βασικοί λόγοι της μετακόμησης, αυτοί δεν είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα με hol και μου είπαν για 82€ ενεργοποίηση της γραμμής + τα 16 του πρώτου λογαριασμού, ένα 100αρι. Μου βγήκε η holη και είπα να μείνω με wind..

 

Παίζει να δίνουν και άλλο router εκτός του ZTE? Αν ζητήσω θα παιχτεί να μου δώσουν άλλο; Έχει κανείς εμπειρια;

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλά ότι να ναι η WIND. Την είχα και για αξιόπιστη εταιρία παροχής ίντερνετ, τουλάχιστον.

έκανα αίτηση 6.12 .

2/1 μου είπαν ότι θα ενεργοποιηθεί η γραμμή. Εγω ήξερα ουι αποκλιεται να έρθουν 2 του μηνός. Έρχεται 3 , πάω απο το κατάστημα δίπλα μου και μου λένε εν τέλει θα ενεργοποιηθεί σίγουρα 7.1 .

Σημερα μου στέλνουν μήνυμα ότι θα ενεργοποιηθεί 14.1 ... WHAT THE FUCK. Σοβαρά. και είμαι και κέντρο Ιλίου. που να ήμουν τίποτα περίχωρα!

Εταιρίες εν έτη 2013 κάνουν 1μισή με 2 μήνες για να σου παρέχουν γραμμή κ ίντερνετ.. μιλάμε για 45 με 60 ημέρες και για μια εταιρία που θεωρείται από τις πιο αξιόπιστες ιδιωτικές στην Ελλάδα. To hell κ με τις ευχές μου να καταντήσει σαν την ON με τέτοια αντιμετώπιση προς τους νέους πελατες της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...