Προς το περιεχόμενο

Αξιοπρεπές android Κινητό, το πολύ με 120Ε


nonouco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ενδιαφερεσαι για αγορα απο εξωτερικο (μιας που θα βρεις τηλεφωνα σε χαρακτηριστικα πολυ ανωτερα σε χαμηλες τιμες) τσεκαρε αυτο που ειναι και δικαρτο http://www.pandawill.com/thl-v11-smart-phone-android-23-os-mtk6575-10ghz-3g-gps-wifi-40-inch-multitouch-screenwhite-p62261.html?req_id=034d31f84aX1f25Y00002badT50bf84cb

Το εχω βαλει στο ματι για την κοπελια μου μαζι με ενα ταμπλετακι απο αυτο το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To blade το έχω εδώ και 2 χρόνια, δεν είχα κανένα πρόβλημα, αλλά είναι πλέον dated (με android 4.0.4 έχει μικροκαθυστερήσεις ακόμα και στα βασικά, δεν τρέχει flash, οι απαιτητικές εφαρμογές σέρνονται κλπ.)

 

Το κινητό που σου προτείνει ο φίλος από pandawill είναι έτη φωτός ανωτερο, μετά πας είτε στο huawei (αν δεν κανω λάθος η τιμή είναι σε λιρες οπότε ανεβαίνουμε) είτε σε zte v970 που είναι πιο επώνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν έχεις δυνατότητα να αγοράσεις απ έξω, πάρε κινεζιά. με τα λεφτά που θα δώσεις για κάποιο περσινο ή προπέρσινο μοντέλο, θα αγοράσεις κινητάρα από κίνα πλευρά.

 

όσο για τα άλλα κινητά που παρέθεσαν τα παιδιά, εγώ θα πρότεινα το xperia mini. πολύ καλό για τα λεφτά του. το zte δεν θα το πρότεινα γτ τα έχει φάει τα ψωμιά του πλέον και είναι και ακριβότερο με χειρότερο επεξεργαστή από το mini. το μόνο συν είναι η καλύτερη οθόνη.

 

εγώ έχω πάρει 2 zte blade (αδερφός μου και μάνα μου) και έχουν βγει σκυλιά αλλά δεν είναι για πολλά πολλά πλέον. Για προσωπική χρήση έχω το xperia x10 mini pro (το προηγούμενο μοντέλο απ αυτό που θες να παρεις) και το έχω 2μιση χρόνια και άξιζε μέχρι και το τελευταίο cent τα λεφτά του. Ποιοτικά τα σονυ και σαν design είναι αψεγάδιαστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ανέβηκες στα 200€ κοίτα και αυτό. Το δούλεψα ένα μήνα και έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένος. Κατά τη γνώμη μου είναι και πολύ όμορφο.

http://www.birdphone...roductinfo.aspx

 

Για προβλήματα στα Sony που λένε μερικοί, εγώ σε Ray, Arc, Sole, P μου δούλεψαν άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...