Προς το περιεχόμενο

Irdeto module - nova


stathak7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Εχω αγοράσει πριν κανά 2-3βδομαδες την Samsung es8000 46" η οποία έχει θύρα ci και έξοδο δορυφορικής κεραίας. Η ερώτηση μου ειναι η εξής. Αν πάρω μια module irdeto και βάλω μέσα την Κάρτα της nova θα έχει επιτυχία; Υπόψιν ότι η κάρτα της νοβα δεν ειναι παντρεμένη. Εχετε να προτείνετε κάποια συγκεκριμένη module?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειναι παντρεμενη και παρεις την irdeto που ειναι μωβ η το Matrix reloaded cam θα δουλεψει σου πρωτεινο το matrix reloaded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειναι παντρεμενη και παρεις την irdeto που ειναι μωβ η το Matrix reloaded cam θα δουλεψει σου πρωτεινο το matrix reloaded

 

 

Επίσης μπορείς να μου δώσεις λινκ για την matrix reloaded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Συνεχίζοντας το θέμα πήρα τηλέφωνο το τμήμα εξυπηρέτησης της Samsung και μου είπαν ότι αυτο που ζητάω δεν γίνεται και ότι γίνεται με κάρτες εξωτερικού και όχι της nova. Επιφυλασσομαι για την εγκυροτητα τους. Μου φαίνεται λίγο παράλογο αφού έτσι δεν κάνω πειρατεία η sharing. Τώρα δεν ξέρω τι να κάνω. Να το δοκιμάσω η όχι; Εχει κάποιος μια πιο σίγουρη γνώμη;

Επίσης ένα λινκ για την matrix reloaded παρακαλώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε την κάρτα της nova που έχεις σε έναν αποκωδικοποιητή του εμπορίου. Αν η κάρτα δεν είναι παντρεμένη με τον δέκτη σου τότε θα σου παίξει στον εξωτερικό αποκωδικοποιητή οπότε και στο module. Τώρα αν δεν έχεις μπορείς να καλέσεις στη nova και να ρωτήσεις.

( Παντρεμένη σημαίνει ότι παίζει μόνο με τον αποκωδικοποιητή που σου έδωσαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...