Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αστα,το καλωδιο του πισω ανεμιστηρα ειναι σε fan controller οπως βλεπεις,ακριβως απο κατω του γιατι εαν τον αφησω μονο του,θα δουλευει στις 2400 στροφες,ειναι και 14αρης,καταλαβες τι θορυβο θα κανει.δεν μπορω να το κανω τιποτα εκτος και εαν ριξετε καμια ιδεα.και αυτο που περναει πανω απο την ποια?ποια ειναι η venom?εκτος και εαν λες την ψυχτρα της καρτας.ποιο καλωδιο εννοεις?

η Αγαπη ας ασχοληθει λιγο με το true violet γιατι ακομη περιμενω να το δω ολοκληρωμενο......

 

Ελα σορρυ, παρασυρθηκα απο τους ανεμηστηρες και περασα και την ψυκτρα του cpu για την medusa... αυτο το μαυρο πανω στην Noctua.

 

orCYIz8.gif

 

 

Αυτο πονεσε.....  :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάνο μόνο εγώ είδα τα δεματικά που κρέμονται από την οροφή και στηρίζουν την 290?  :P

Οι μνήμες κρύφτηκαν παραλλαγή κάτω από την ψήκτρα. Την είδαν κομάντος!!!  :D  :lol:  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάνο μόνο εγώ είδα τα δεματικά που κρέμονται από την οροφή και στηρίζουν την 290?  :P

 

Οχι αυτα τα ειχε και πριν την 290 , οποτε πλεον δεν τους δινουμε σημασια...  :P  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αυτα τα ειχε και πριν την 290 , οποτε πλεον δεν τους δινουμε σημασια...  :P  :P

Ναι τα ειχα και πριν την 290.καπου μεσα στο καλοκαιρι μπηκαν με την αγορα της ψυχτρας.εαν προσεξεις στις φωτογραφιες απο εκει που την εχω πιασει με τα δεματικα,γερνει η ψυχτρα αλλα προς τα πανω γιατι την εχω σφιξει πολυ.

θα το συμμαζεψω μωρε,μην βαρατε.πιο πολυ μου την σπανε τα τσουνουνια που κρατανε τον πισω ανεμιστηρα παντως.αντε θα βγαλω και τον 14 της Noctua να τον φερω μια τουμπα να κρυφτει και εκεινο το καλωδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

.πιο πολυ μου την σπανε τα τσουνουνια που κρατανε τον πισω ανεμιστηρα παντως.

 

Και έλεγα δεν θα το πει καποιος, να μην το πω εγώ και γινω παλι κακος... αλλα τελικα το ειπες μονος σου!!!  :lol:  :lol:  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και σας φορτωθηκα... ας βαλω και γω καμια φωτογραφια απο το pc μου ^^

Δεν ειναι τελειωμενο βεβαια 100%, θελω να βαλω φωτισμο, αλλα δεν ξερω τι... και να βαψω τα γκρι fans με μαυρο ματ χρωμα. Α! και ισως αν χωραει κανα 2πλο ψυγειο να φυγει το μονο. Το Corsair 540 Air ειναι το κουτι.

Δεκτες οι παρατηρησεις, τι σας αρεσει τι οχι, αν κατι θα μπορουσα να αλλαξω κλπ....

 

16736he.jpg

 

jqm15w.jpg

 

2qajvhl.jpg

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το εβαλα εχθες. στις προηγουμενες σελιδες καπου υπαρχει και φωτο. Γενικα δεινει την αισθηση οτι η Loopα ειναι πιο καθαρη σε σχεση με το res της xspc που παει καθετα..Ασε που ειχα προβλημα επειδη εσταζε, πολυ λιγο βεβαια απο το καπακι γεμισματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το εβαλα εχθες. στις προηγουμενες σελιδες καπου υπαρχει και φωτο. Γενικα δεινει την αισθηση οτι η Loopα ειναι πιο καθαρη σε σχεση με το res της xspc που παει καθετα..Ασε που ειχα προβλημα επειδη εσταζε, πολυ λιγο βεβαια απο το καπακι γεμισματος.

To ειδα ;)

Μια χαρα εχει κατσει εκει... το ειχα ξεχασει αυτο το σημειο :P

Με 'βαλες σε σκεψεις....

Θελω να του βαλω και διαφανο υγρο, να φυγω απο το κοκκινο... αλλα δεν ξερω πως θα ειναι αισθητικα το αποτελεσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...