Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
PolonosJ

Realtec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδια οπως αγορασα τον υπολογιστη μου η μητρικη ειχε το realtec για προγραμμα ηχου !!!Απο οτι ειδα σε κατι αλλους υπολογιστες εχω δει το καινουργιο το realtec !!!Εγω μπορω να κανω εγκατασταση το καινουργιο??

Ας πουμε τωρα εχω αυτο Realtek-High-Definition-Audio-Driver-for-Windows-Vista-R-img-159614760.jpg

Και θελω να το κανω ετσιRealtek-High-Definition-Audio-Codec-for-Windows-8-64-bit.jpg

Επεξ/σία από PolonosJ

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κατεβάσεις τους τελευταίους οδηγούς για το λειτουργικό σου από τη Realtek

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φίλε μου καλύτερα μην κανείς πειράματα ειδικά αν δουλεύεις σύστημα 5.1. Το κάθε τσιπ είναι διαφορετικό και παρόλο που θα σ δείχνει πως λειτουργεί μπορεί να μην είναι σωστό και οι λειτουργίες του προγράμματός άχρηστες. Για μένα περίμενέ την επίσημη έκδοσή από τον κατασκευαστή της μητρικης / κάρτας ήχου σου. Στην ανάγκη στείλε τους ένα μειλ και ρωτά τους

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δες αυτοι οι drivers ειναι συμβατοι με την μητρικη μου αλλα μαλλον αυτη η εμφανιση ειναι μονο για windows 8

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.