Προς το περιεχόμενο

Συνδρομητές Cosmote-Δώρα


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις εκανα δωρο σε 3 Νίκους. Ελπιζω να ειναι δωρεάν.

 

https://xmas.cosmote.gr/login.

 

Στείλε πακέτα χρόνου ομιλίας, SMS, και ΜΒ σε 3 συνδρομητές COSMOTE της επιλογής σου, εντελώς δωρεάν. Η διαδικασία είναι απλή!

Στείλε δωρεάν από το κινητό σου, το μήνυμα ΔΩΡΑ στο 1256 και θα λάβεις αμέσως τον κωδικό σου.

Συμπλήρωσε τον αριθμό του κινητού σου και τον κωδικό που έχεις λάβει στα αντίστοιχα πεδία παρακάτω.

Διάλεξε 3 αγαπημένα σου πρόσωπα και πρόσφερέ τους χαρά, μοιράζοντας Δώρα Επικοινωνίας!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα από την σύνδεσή μου σε whatsup και όλα εντάξει. Έστειλα από της γυναίκας μου το whatsup και ήρθε μήνυμα λάθους.Συγκεκριμένα έλεγε ότι η εντολή που έστειλα ήταν λανθασμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα από την σύνδεσή μου σε whatsup και όλα εντάξει. Έστειλα από της γυναίκας μου το whatsup και ήρθε μήνυμα λάθους.Συγκεκριμένα έλεγε ότι η εντολή που έστειλα ήταν λανθασμένη.

 

εγώ έστειλα από whats up σε whats up και cosmocarta κανενα προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει μέχρι 07/01/2013, από και προς συνδρομητές συμβολαίου και καρτοκινητής COSMOTE.

 

Η διάρκεια ισχύος των δώρων είναι 7 ημέρες από την ενημέρωση του αποδέκτη του δώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει μέχρι 07/01/2013, από και προς συνδρομητές συμβολαίου και καρτοκινητής COSMOTE.

 

Η διάρκεια ισχύος των δώρων είναι 7 ημέρες από την ενημέρωση του αποδέκτη του δώρου.

ΠΑΡΑΞΟΔΕΥΤΗΚΕ Η COSMOTE. ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟΝ... ΤΣΙΠΗΔΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...