Προς το περιεχόμενο

Καινουργιο Τροφοδοτικο


Vagos-11-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο προηγούμενη συζήτηση, αυτό που κατάλαβα είναι ότι καλύτερα να αποφεύγεις τροφοδοτικά με χωρισμένη στα 2 την γραμμή των 12V!!

με 19Α σε κάθε γραμμή, μάλλον δεν θα σου κάνει τόσο δουλειά - ειδικά αν σκεφτείς ότι δεν αρθροίζονται ακριβώς!

όσο για τα Watt - ο καθένας όσο θέλει γράφει!!

 

εγώ πήρα αυτό Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/332088/XFX-PRO550W-Core-Edition.html?from=autocomplete&keyphrase=xfx+550">xfx 550 και είναι απλά το καλύτερο σε αυτά τα λεφτά (και ίσως και σε περισσότερα) κατά ομολογία πολλών!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο προηγούμενη συζήτηση, αυτό που κατάλαβα είναι ότι καλύτερα να αποφεύγεις τροφοδοτικά με χωρισμένη στα 2 την γραμμή των 12V!!

με 19Α σε κάθε γραμμή, μάλλον δεν θα σου κάνει τόσο δουλειά - ειδικά αν σκεφτείς ότι δεν αρθροίζονται ακριβώς!

όσο για τα Watt - ο καθένας όσο θέλει γράφει!!

 

εγώ πήρα αυτό Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/332088/XFX-PRO550W-Core-Edition.html?from=autocomplete&keyphrase=xfx+550">xfx 550 και είναι απλά το καλύτερο σε αυτά τα λεφτά (και ίσως και σε περισσότερα) κατά ομολογία πολλών!!

 

Modular ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη την στιγμη διαθετω στα 90 αλλλα δεν θελω να τα ξοδεψω ολα για τροφοδοτικο μιας και ερχοντε γιορτινες μερες να μεινουν για καμια εξοδο.Απλα ψαχνω για modular για να υπαρξει καλυτερο θεμα σε cable managment και για να ειναι καποιο ασφαλες το συστημα μ απο το υπαρχον τροφοδοτικο που εχω απανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Modular όχι, τουλάχιστον δεν ξέρω εγώ κάποιο. Δεν βρίσκω βέβαια και λόγο να πληρώσεις την υπεραξία του modular. Τελικά πόσα θέλεις να δώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω κάποιο φτηνότερο και ισάξιο έστω του antec σε modular. Κάποια ocz και tt που είναι επίσης αξιόπιστα (ίσως όχι τόσο) στην ίδια τιμή παίζουν: 75-80 ευρώ. Και απ ότι βλέπω είναι και κατόπιν παραγγελίας...

 

Πολλά ζητάς και συ όμως. Και αξιόπιστο και modular και 60 ευρώ, δε γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα.Οποτε καλυτερα να παω στο Αntec γιατι με καλωδια ξανα δεν πολυ ψηνομαι να παρω.Δεν θα εχω θεμα με το συστημα ετσι?Θα το σηκωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...