Προς το περιεχόμενο

Acronis Universal Restore


MindControl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ασχοληθεί κανείς αγαπητός συνάδελφος απο εδώ μέσα, με το γεγονός της επαναφοράς ενός

Acronis Image σε Dissimilar hardware ;

 

Το Acronis True Image, σε κάποια στιγμή κατα την επαναφορά σε διαφορετικό Hardware , ζητά απο τον

χρήστη, τους Drivers του νέου μηχανήματος.

 

Αυτοί οι Drivers , σε ποιά μορφή πρέπει να είναι ;

 

Φθάνει το CD για παράδειγμα της μητρικής πλακέτας που συνοδεύει το νέο μηχάνημα ή πρέπει να δώσουμε τους Drivers μαζικά σε κάποια φάκελο, ο οποίος φάκελος περιέχει τους Drivers έτσι όπως τους έχει φωτογραφήσει το DriverMagician ;

 

MindControl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file μου σημερα το δοκιμασα και οντως δουλευει....., το πραγμα εινα απλο , σε ενα στικακι κατεβαζεις απο το σιτε ή απο το δισκακι μονο τους οδηγους για IDE - SATA - CHIPSET και τους αποσυμπιεζεις ξεχωριστα σε φακελους και ΟΛΟΙ αυτοι οι σε εναν μεγαλυτερο (δηλαδη εναν μεγαλο που μεσα περιεχει τους ξεχωριστους φακελους για καθε οδηγο). στο σημειο που στο ζηταει απλα του δειχνεις την διαδρομη στο στικακι για τον μεγαλο φακελο και προχωρας στα βηματα που ζηταει. δεν πιστευα οτι θα δουλεψει (ειχα δοκιμασει τα παντα ) αλλα το θαυμα εγινε. !!!!!!!!!!! απλα τελειο και σωτηριο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ toli , να είσαι καλά για την πληροφορία. Ήθελα απλά να ξέρω , ώστε όταν χρειαστεί να μπορώ να δράσω γρήγορα χωρίς να αναρωτιέμαι τι πρέπει να κάνω...

 

Χρησιμοποιώ και εγώ το Acronis True Image Workstation ! και είμαι super-ευχαριστημένος.

 

MindControl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...