Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 2


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

ρε παιδιά πώς γίνεται να έχω προπαραγγείλει το παιχνίδι απο το Public και να μου λένε σήμερα ότι έχει εξαντληθεί και θα το φέρουν πάλι στα μέσα Μαϊου;

Αν τους ρίξω καμιά κατάρα θα φταίω;;

Καθόλου όμως. Γ@μιόντας πρέπει να τους πας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά πώς γίνεται να έχω προπαραγγείλει το παιχνίδι απο το Public και να μου λένε σήμερα ότι έχει εξαντληθεί και θα το φέρουν πάλι στα μέσα Μαϊου;

Αν τους ρίξω καμιά κατάρα θα φταίω;;

 

Πάρε και απαίτησε να έρθει σήμερα κιόλας!

 

Πάμε καλά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To όλο θέμα του pre-order είναι να το έχεις την μέρα που το φέρνουν. Για μένα τουλάχιστον ισοδυναμεί με εγγυημένη παραλαβή.

 

Άκου εκεί "μας τέλειωσαν". -_-

Anyways, ξεκινάω κι εγώ την τύχη μου...
http://www.twitch.tv/ghostriderlsov

Edit: Γ_μιέται το Twitch, άκυρο.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά πώς γίνεται να έχω προπαραγγείλει το παιχνίδι απο το Public και να μου λένε σήμερα ότι έχει εξαντληθεί και θα το φέρουν πάλι στα μέσα Μαϊου;

Αν τους ρίξω καμιά κατάρα θα φταίω;;

Μια μόνο???? Δεν κάνεις τίποτα έτσι.....Ρίξε 5-6 και 2 για εμένα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To όλο θέμα του pre-order είναι να το έχεις την μέρα που το φέρνουν. Για μένα τουλάχιστον ισοδυναμεί με εγγυημένη παραλαβή.

 

Άκου εκεί "μας τέλειωσαν". -_-

 

Anyways, ξεκινάω κι εγώ την τύχη μου...

http://www.twitch.tv/ghostriderlsov

 

Edit: Γ_μιέται το Twitch, άκυρο.

 

 

Έλα να σε δω ξανά στο Twitch, εάν θέλεις παρέα ρίξε κάνα summon και εάν σε πετύχω...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και απαίτησε να έρθει σήμερα κιόλας!

 

Πάμε καλά??

 

 

To όλο θέμα του pre-order είναι να το έχεις την μέρα που το φέρνουν. Για μένα τουλάχιστον ισοδυναμεί με εγγυημένη παραλαβή.

 

Άκου εκεί "μας τέλειωσαν". -_-

 

Anyways, ξεκινάω κι εγώ την τύχη μου...

http://www.twitch.tv/ghostriderlsov

 

Edit: Γ_μιέται το Twitch, άκυρο.

 

 

 

Μια μόνο???? Δεν κάνεις τίποτα έτσι.....Ρίξε 5-6 και 2 για εμένα....

 επικοινώνησα πάλι μαζί τους και αφού άκουσαν τα άπαντα μου το κλείνουν και με πήραν τηλέφωνο 5 λεπτά πριν και μου είπαν  να πάω στο κατάστημα να το πάρω και για την ταλαιπωρία μου είπαν θα μου κάνουν έκπτωση το φ.π.α.

Ντύνομαι και πάω να δω τι θα γίνει εκεί!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά και μ' αυτά ούτε εγώ κατάφερα να το παραγγείλω απο μαγαζί skroutz. Αν το έκανε κανένας ας μας πει το μαγαζί.

Και δυστυχώς με βλέπω να δίνω τα λεφτά που θα έδινα για να πάρω ένα physical copy να τα δίνω για έναν κωδικό... :(

Αλλά χαλάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ένα έχω να πω. ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ COVENANT OF CHAMPIONS. Στην ουσία παίζετε NG+ χωρίς το xp/items του NG+... Και είχα φτύσει αίμα τόσες ώρες και έλεγα "δε παίζει να είμαι τόσο Noob, το DS1 το είχα κάνει το ... μου, πως γίνεται να ψοφάω έτσι;"

 

επίσης δε μπορείς να κάνεις και summons για να ανεβάσει κι άλλο την δυσκολία, οπότε ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ, εκτός αν θέλετε να σπάσετε τα controller σας... 5 ώρες πως άντεξα ένας θεός ξέρει...

 

http://uk.ign.com/wikis/dark-souls-2/Company_of_Champions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει ένα πόστ στο αντίστοιχο τόπικ στις κονσόλες, όπου συσχέτιζα το franchise αυτό με το τί χαρακτήρες είμαστε και το αν κρύβουμε τάσεις μαζοχισμού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ένα έχω να πω. ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ COVENANT OF CHAMPIONS. Στην ουσία παίζετε NG+ χωρίς το xp/items του NG+... Και είχα φτύσει αίμα τόσες ώρες και έλεγα "δε παίζει να είμαι τόσο Noob, το DS1 το είχα κάνει το ... μου, πως γίνεται να ψοφάω έτσι;"

 

επίσης δε μπορείς να κάνεις και summons για να ανεβάσει κι άλλο την δυσκολία, οπότε ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ, εκτός αν θέλετε να σπάσετε τα controller σας... 5 ώρες πως άντεξα ένας θεός ξέρει...

 

http://uk.ign.com/wikis/dark-souls-2/Company_of_Champions

και το bonfire ascetic  rulz, να το χρησιμοποιεις σε καθε ευκαιρια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 επικοινώνησα πάλι μαζί τους και αφού άκουσαν τα άπαντα μου το κλείνουν και με πήραν τηλέφωνο 5 λεπτά πριν και μου είπαν  να πάω στο κατάστημα να το πάρω και για την ταλαιπωρία μου είπαν θα μου κάνουν έκπτωση το φ.π.α.

Ντύνομαι και πάω να δω τι θα γίνει εκεί!!!!

Καλά τους έκανες!!!!! Αν είναι δυνατόν τι σου είπανε....

 

Ελπίζω να βρήκες άκρη τελικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το bonfire ascetic  rulz, να το χρησιμοποιεις σε καθε ευκαιρια :P

 

να μου λείπει σε λέω να μου λείπει. τώρα όμως με τόσο φαρμάρισμα που έριξα για να ανταπεξέλθω στην δυσκολία που ήταν πριν κατάφερα να είμαι 41-43 lvl όταν έφαγα τον

 

old dragonslayer aka Ornstein

 

 

και έχει αρχίσει να χάνει την μαγεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μου λείπει σε λέω να μου λείπει. τώρα όμως με τόσο φαρμάρισμα που έριξα για να ανταπεξέλθω στην δυσκολία που ήταν πριν κατάφερα να είμαι 41-43 lvl όταν έφαγα τον

 

old dragonslayer aka Ornstein

 

 

και έχει αρχίσει να χάνει την μαγεία

η επομενη περιοχη(nmw) ειναι αρκετα σπαστικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...