Προς το περιεχόμενο

Επιλογη ψυκτρας!


doomer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με Mobo "Asus P5QC" και CPU "Intel Core2 Duo E8400" μια value for money αγορά ψυκτρας και αθόρυβη με τον ανεμιστηρα απο πάνω διότι το κουτι εχει ειδική υποδοχή για να τραβάει το αέρα.

 

Εχετε να προτείνεται κατι ;;;

 

Το πολυ 30 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε αυτη: http://www.skroutz.g...ortex-Plus.html, αλλα εγω θα προτεινα αυτη: http://www.skroutz.g...Spirit-120.html (Την κλασικη "φισουνα" που εχει εσωτερικα στο πλαινο το case μπορεις πολυ ευκολα να την αφαιρεσεις.. Aν φυσικα ειναι αυτο που εχω στο μυαλο μου που εχουν τα πιο παλια case ωστε η ψυκτρα του επεξεργαστη να παιρνει αερα απ'εξω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Οι ψύκτρες που έρχονται πακέτο με τον επεξεργαστή υπολείπονται ακόμα κι από τις vfm ξεχωριστές?

 

Συγκεκριμένα η δική μου του FX 6300 θα αρκέσει ή θα χρειαστώ μια άλλη? Παιχνίδια θα παίζω πολλά εκ των οποίων και απαιτητικά.

 

Εκτός της μαμάς ψύκτρας, υπάρχουν 3 ανεμιστήρες στο κουτί, 2 χ 12cm και 1χ14cm.

 

Για πείτε, για πείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπολειπονται απο ολες τις am σχεδον.Ο 6300 εχει διαφορετικη ψυκτρα απο τους προηγουμενους απο οτι ειδα.Αν δεν σε καλυπτει την αλλαζεις.Απλα τα πραγματα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ''αν δε σε καλύπτει'', προσπαθώ να οριοθετήσω κάπως!

 

Προς το παρόν με καλύπτει απ' ότι είδα, αλλά δε ξέρω τι μέλλει γενέσθαι, μιας και θα παίζω συνεχώς γιατί ήμουν άσφαιρος για πολύ καιρό και μου έλειψε το κλασσικό λιώσιμο...!

 

Αν αρχίσει να ξεχαρβαλώνει από άποψη επαρκούς ψύξης ή θορύβου, θα τη σουτάρω αμέσως, αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

Έχεις καμιά πρόταση vfm (όχι εξεζητημένα πράματα δηλαδή), ο καιρός γαρ εγγύς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...