Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω νά αγοράσω ένα κινητό...


NikitasTerror

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κινητο αυτο θελω να εχει wifi, να μη ξεπερναει τα 110 με 120 ευρω, να εχει καλο λειτουργικο συστημα,καλη καμερα,οχι πολυ μικρη ενσωματωμενη μνημη ραμ...και γενικως να μην ειναι μαπα...Εχετε καμια καλη ιδεα??Εγω μεχρι τωρα ειμαι αναμεσα στα

->Samsung Galaxy Mini

->Samsung Galaxy Pocket

->Samsung Galaxy Y

->Samsung Galaxy Y Duos

->Vodafone Smart II

->ή καποιο εκ των Nokia Asha

Δεν ξερω ποιο απ ολα ειναι καλυτερο...Αν εχετε καμια ιδεα,καποια προσωπικη εμπειρια με καποιο απ αυτα τα παραπανω κινητα η να μου προτεινετε καποιο αλλο καλο αλλα οικονομικο κινητο θα ειμαι απολυτως ευγνωμων!!!!

 

Σας ευχαριστω εκ τω πρωτερων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα δεν μου αρεσει να δινω πανω απο 150 ευρω για κινητο...

Πριν κανα μηνα πηρα το Samsung Galaxy Mini 2.

Μια χαρα...

 

http://www.skroutz.gr/s/445930/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

L3 της LG.. απροβλημάτιστο κ σε τιμή 119.90

1γιγα ραμ

800 επεξεργαστή

3 kamera αν θυμάμαι καλά

 

384MB εχει για RAM.

 

Καλες καμερες σε αυτα μην ψαχνεις. Τα καλυτερα αποτελεσματα θα τα δεις απο 5ΜP και πανω. Το καλη καμερα ειναι και ενα παρα πολυ υποκειμενικο θεμα βεβαια. Οποιο android παντως παρεις σε αυτο το βεληνεκες μην το φορτωσεις με εφαρμογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

384MB εχει για RAM.

 

Καλες καμερες σε αυτα μην ψαχνεις. Τα καλυτερα αποτελεσματα θα τα δεις απο 5ΜP και πανω. Το καλη καμερα ειναι και ενα παρα πολυ υποκειμενικο θεμα βεβαια. Οποιο android παντως παρεις σε αυτο το βεληνεκες μην το φορτωσεις με εφαρμογες.

 

σωστό , 1giga εσωτερική μνήμη ήθελα να πω που βοηθάει στο να βάλεις απευθείας κάποιες εφαρμογές χωρίς να μπουκώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ντε και καλα θελεις να δωσεις μεχρι 120 για αυτα τα κινητα που προτεινεις ???

Αποψη μου οποιο και να παρεις απο αυτα δεν θα σε καλυψει , στην αρχη θα εισαι ΟΚ αλλα στο υπογραφω οτι αργοτερα θα ζητας το κατι παραπανω .

Ετσι την πατησα και γω πολυ παλια οταν πηρα καινουργιο το galaxy mini, καλο μου φενοταν στην αρχη αλλα το βερθηκα γρηγορα γιατι δεν μου προσφερε πολλα πολλα , μικρη οθονη και οχι ευκρινεστατη, ουτε εφαρμογες να το μπουκοσω , το internet οποτε ηθελε κολαγε , καμερα απαραδεκτη , πηρα το S II και βρηκα την υγεια μου !!!

 

Οποτε γιατι δεν πας σε κατι μεταχειρισμενο απο δω μεσα ?

π.χ. ενα galaxy S ας πουμε , μπορεις να το βρεις με λιγο παραπανω αλλα ειναι τρομερο κινητο και δεν θα θες κατι καλυτερο , στο λεω γιατι και γω πηρα για τον αδελφο μου απο εδω ενα S και ειναι μπομπα !!!!

Για σκεψου το !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...