Προς το περιεχόμενο

Eσείς σε ποια εταιρεία από τις νόμιμες θα παίζατε?


Leo32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Παίζω αρκετά χρόνια στη Bet365 όμως με το νέο νόμο δεν είναι ανάμεσα σε αυτές που έχουν πάρει άδεια.

Έχω ψάξει στο ίντερνετ και βρήκα ότι κάποιες έχουν πάρει (http://www.foxbet.gr/2012/11/24.html) , από αυτές ξέρω μόνο τη Sportingbet. Έχετε άποψη για τις άλλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα σας ενημερωσω για την BETSHOP. Ειχα λογαριασμο 2 χρονια στη William Hill μεχρι που μας αφησε χρονους κ πραγματικα ηταν αψογη. Μετα απο ψαξιμο στο internet γραφτηκα στην Betshop. Επαιξα για 2 βδομαδες περιπου με αρκετα προβληματα. Συγκεκριμενα συνηθως αφου εφτιαχνες ενα στοιχημα, πατουσες υποβολη δεν το δεχοταν βγαζοντας οτι δεν εχω εξουσιοδοτηση ή κ αλλα που δεν θυμαμαι. μετα απο επικοινωνια μεσω chat εμαθα οτι υπηρχε προβλημα με τα cookies κ επρεπε να βγω κ να μπω απο το site. Τελος παντων αυτο ειναι το λιγοτερο. Πριν λιγες μερες δεν μπορουσα να μπω, εβγαζε λαθος κωδικο. Επικοινωνω μεσω chat (κουφο, μπορεις κ χωρις login!!!!!!) ΚΑΙ....!!!!!!!!! ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΤΟ USERNAME (ναι μονο το username!!!!!) ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!!!!!!! Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑΓΜΕΝΟΣ!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΚΩΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΧΘΕΙ Κ ΑΥΤΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΥΣ @@@@ Κ ΤΕΛΟΣ. Αυτα.....τα συμπερασματα δικα σας. Αν ξερετε προτεινετε καποιο νομιμο κ καλο site. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα λειτουργούν νόμιμα νέχρι τέλη Μαρτίου έτσι ώστε η Ελληνική κυβέρνηση να φτιάξει νόμους για να λειτουργούν νόμιμα και να παίρνει το κράτος ποσοστό επι των κερδών των εταιρειών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...