Προς το περιεχόμενο

1000αρι και ταξιδια...


orion1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους . ισως φανει χαζη η ερωτηση μου οποτε προκαταβολικα συγνωμη.λογω σπουδων της κοπελιας κανω συχνα το δρομολογιο αθηνα-πατρα (ανα 2 βδομαδες περιπου) η ερωτηση μου ειναι η εξης : επειδη εχω το 1000αρι swift (126.000ΧΛΜ εχει συμπληρωσει μοντελο του 98') και οσο να ναι στην εθνικη πιανω τα 120-130 που μεταφραζεται σε 3500 στροφες και πανω , υπαρχει κινδυνος να μην αντεξει το μοτερ? εννοω βαση των λιγων κυβικων του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε οριον πηγαινε και πες της "Που να τρεχω τοσαααα χιλιομετρα μακρυα , φθειρω το αμαξι , ξοδευω και βενζινες...χεσε μας τωρα".

 

Θα ειναι μια ακρως σοβαρη και υπευθυνη για να μην πω και αντρικια αντιμετωπιση προς το προσωπο της...

 

Ακου τον johnieXoX κατι θα ξερει (αμ δε) απο αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτοκίνητο δε παθαίνει τίποτα. Αλλά πέραν αυτού, καις αρκετή παραπάνω βενζίνη σε σχέση με όση θα έκαιγες με ένα μεγαλύτερο αυτοκίνητο και ξοδεύεις και περισσότερα από ότι με το ΚΤΕΛ, εφόσον πηγαίνεις μόνος σου. Εάν το χρησιμοποιείς και μέσα στην Πάτρα, καλά κάνεις και το παίρνεις... αλλά εάν δε το κινείς, καλύτερα με το ΚΤΕΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους . ισως φανει χαζη η ερωτηση μου οποτε προκαταβολικα συγνωμη.λογω σπουδων της κοπελιας κανω συχνα το δρομολογιο αθηνα-πατρα (ανα 2 βδομαδες περιπου) η ερωτηση μου ειναι η εξης : επειδη εχω το 1000αρι swift (126.000ΧΛΜ εχει συμπληρωσει μοντελο του 98') και οσο να ναι στην εθνικη πιανω τα 120-130 που μεταφραζεται σε 3500 στροφες και πανω , υπαρχει κινδυνος να μην αντεξει το μοτερ? εννοω βαση των λιγων κυβικων του.

κανε 1 συγχρονισμο βαλβιδων βαλε λαδακια 15w40 ENEOS... 1 καθαρισμο πεταλουδας και εισαι ετοιμος..

ξεσκισε το το αμαξι.. :P δεν θα σου βγαλει τπτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...