Προς το περιεχόμενο

Nova hd 831


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια αγορασα τον συγκεκριμενο αποκωδικοποιητη απο την προσφορα της forthnet.Μου ειπαν οτι θα ερχοταν αμεσα ο τεχνικος αλλα ακομα περιμενω...Το θεμα ειναι πως δεν εχω το πιατο συνδεδεμενο και δεν εχω αλλο αποκωδικοποιητη για τα υπολοιπα κανονικα καναλια αφου αυριο τελειωνουν τα αναλογικα στην περιοχη μου.Μπορει να συνδεθει ο αποκωδικοποιητης τηs nova σαν εναν κοινο αποκωδικοποιητη ωστε να εχω τα καναλια?Και αν ναι πως θα συνδεθει το καλωδιο της κεραιας(οχι του πιατου μιας και δεν ηρ8ε ακομα) ωστε να εχω τηλεοραση?Τελος μου ζηταει ενα pin αλλα δν ξερω τι να βαλω,οτα ψαχνω τα μενου του αποκωδικοποιητη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 831 δεν λειτουργεί ως αποκωδικοποιητής γιατί παίρνει σήμα μόνο από τον hotbird.

Εάν μπορείς να τοποθετήσεις μόνος σου το πιάτο, επικοινώνησε με τον τεχνικό για να τον πάρεις (με το καλώδιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενε μου ειχαν πει οτι ειναι και αποκωδικοποιητης για τα απλα...Απαταιωνες ειναι...Αυτο το στικακι που θα το βρω? Εχεις κανα link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να παίζει ταινίες από τη θύρα USB ή είμαι εκτός πραγματικότητας;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Καλό θα ήταν αλλά, όπως λέει στο manual, η θύρα usb είναι για μελλοντική χρήση.

Δεν λέει, βέβαια, σε πόσο διάστημα, βαθειά στο μέλλον, θα την αφήσουν ελεύθερη να χρησιμοποιηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...