Προς το περιεχόμενο

Υβριδικό tablet (με αποσπώμενο πληκτρολόγιο) 3G δίκτυο


halobump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, πρόκειται να αγοράσω ένα υβριδικό Tablet, με αποσπώμενο πληκτρολόγιο δηλαδή, και θέλω να μου πείτε αν έχετε κάτι υπόψην σας. Το απαραίτητο είναι να υποστηρίζει δίκτυο 3G (στην ταμπλέτα φυσικά) για στικάκι με ιντερνετ και να μπορεί να συνδεθει σε projectορα. Η αγορά από Ελλάδα. Μέχρι στιγμής έχω βρει αυτά αλλά νομίζω δεν υποστηρίζουν 3G.

 

HP ENVY x2

http://www.pchealing.net/product.php?id_product=10877

 

ASUS eee Pad Transformer Prime TF201

 

http://www.iking.gr/gr/prdid/2508bf77486f41f592919a840a214fc8/productinfo.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα καλυτερα να περιμενει ακομη λιγο,γιατι απο τα μεσα του γεναρη και αρχες φεβραρη,θα ερθουν περισσοτερα μοντελλα με αποσπομενο πληκτρολογιο και θα εχει περισσοτερη ποικιλια,στο να επιλεξει,τοσο σε θεματα τιμων,οσο και σε χαρακτηρηστικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου λες οτι το 3g,θα ειναι σε στικακι?!

Ααααα άμα βάλω το στικάκι που θα έχει την sim μέσα δεν χρειάζεται να υποστηρίζει? Δηλαδή όταν λέει υποστηρίζει 3G εννοεί ότι κάνει την δουλειά που κάνει το στικάκι 3G , δηλαδή παίρνει sim. Οκ τότε όλα κάνουν ;), ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααα άμα βάλω το στικάκι που θα έχει την sim μέσα δεν χρειάζεται να υποστηρίζει? Δηλαδή όταν λέει υποστηρίζει 3G εννοεί ότι κάνει την δουλειά που κάνει το στικάκι 3G , δηλαδή παίρνει sim. Οκ τότε όλα κάνουν ;), ευχαριστώ.

Αν εχει κανονικη usb θυρα,στα windows tablets εισαι οκ!Νομιζω και στα android,δε θα εχει προβλημα,αν υποστηριζει full usb 2 θυρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως αναφερθηκε και πιο πανω καλυτερα περιμενε μεχρι το Γεναρη-Φλεβαρη που θα βγουν ολα τα πρωτης γενιας tablet pc με windows 8.

Δυστηχως οι περισσοτεροι κατασκευαστες ηταν ανετοιμοι να προσφερουν τις υβριδικες προτασεις τους εως τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...