Προς το περιεχόμενο

Ta pekse Quantum Fireball 3.5 Series 8.4GB


kikis2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paideia o diskos mou douleue mia xara den eixa kanena problima! ton eixa gia deutero epeidi exo kai enan 40ari! mono pou ekei mesa eixa afisei poli simadika dedomena!

 

Otan ton ksesindesa apo to pc kai piga na ton ksanasindeso den ton anagnorize... to led tou anabe kanonika.. akousa me to auti mou apo koda oti douleuei! kai to niotha me ta xeria mou na girnaei!

 

ALLA tipota!! den ton anagnorize oti kai an exo dokimasei!!

 

 

Peite mou ti mporo na kano re pedia :( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε τον μόνο του σε άλλο καλώδιο.(έτσι ελέγχεις και το πρώτο καλώδιο/επαφή).

 

Αν ο 40-άρης είναι WD δύσκολα κάνει "παρέα" με άλλον.

 

Φιλικά πάντα, Κώστας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exo dokimasei kai apo kalodia... kai monos kai parea me allous.. ola ta xatiria tou kano.. to xaideuo.. ton parakalao.. tou kano ta thelimata :P tipota o diskos den adapokrinete :P douleuei stin arxi pou ksekinaei to pc kai meta pou eine na ton dei to bios kanei to psofio :oops:

 

 

EINE SOBARA GIATRE>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ousiastika dil doulevei mexri na kanei check to bios kai meta stamataei?? i apla doulevei(akougetai) kai den ton vlepei??

 

sti 2i periptosi mallon eisai en meri tyxeros. logika exei kaei mono i plaketa opote vriskontas enan idio me kali plaketa tha 'sai ok.

 

stin 1i periptosi yaprxon 2 ypoperiptoseis: a)na exei kaei kati mesa ston hd opote ton poulo b)na ftaiei kai pali i plaketa opote gyrname sti 2i :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει κανενας φιλος σου εξωτερικη θηκη για δισκους δοκιμασε ετσι για να ανακτησεις τα δεδομενα.Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να το πετυχεις.(Σε περιπτωση που ο δισκος δουλευει).

Μου εχει συμβει με εναν ΙΒΜ, τον ειχε χασει το pc, ουτε bios ουτε dos ουτε τιποτα.

Τον εβαλα στην εξωτερικη, τον ειδε κανονικα, πηρα τα δεδομενα, εκανα φορματ και τον εχω βαλει στο δευτερο pc και ολα καλα χωρις να εχει κανει προβλημα ξανα ως τωρα (ενα χρονο περιπου!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την αλλη κλαις το δεδομενα και τον πας πισω για να τον περασεις στην εγγυηση.θα σου δωσουν μαλλον κανενα 40gb(αν τον εχει λιγοτερο απο 3 χρονια)...sorry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Παιδια,στον δικο μου Quantum Fireball 3.5 Series 2.1GB ,τον αναγνωριζει κανονικα στο BIOS και μετα δεν μπορει να μπει στα WINDOWS,αλλα μου βγαζει DISK BOOT FAILURE..Τι μπορει να φταιει ενω δουλευε μια χαρα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...