Προς το περιεχόμενο

Θεμα-προβλημαααα με σκληροοοο...


Unforgiven21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα μολις μου εφεραν εναν σκληρο δισκο που παρηγγειλα..λοιπον ειναι freecom μαρκα και μοντελο MK5075GSX αυτο εδω ειναι http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.323013 και μολις βαζω το usb στον υπολογιστη λεει η εγκατασταση λογισμικου ολοκληρωθηκε με επιτυχια και μολις παω στον υπολογιστη μου να βω τον σκληρο δεν τον εχει μεσα...εκανα ποσες επανεκκινησεις καταργησα και το λογισμικο το ξαναεκανε εγκατασταση παλι μονο του μολις το συνδεσα αλλα παλι τιποτα παιδια σας παρακαλω μια βοηθειααα....ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είσαι άρχοντας....πραγματικα...σε υπερευχαριστω ειχα σπασει το κεφαλι μου χθες γιατι ενω ακουγα οτι εκανε συνδεση λεω...τι να φταιει..αφου δεν τον εσπασα απο τα νευρα μου παλι καλα...εσπασα ομως το κινητο μου..-,-....τεσπα...να σαι καλα....ποοοοοο.....χαμος.....τωρα θα τα μπιπ ολα ερεεε......να σ πω αν τον βωαλω σε αλλο υπολογιστη τωρα θα δουλευει κανονικα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως το θέμα του ήταν ότι ήθελε γράμμα και το έκανες και τον βλέπεις πλέον στο "Ο Υπολογιστής Μου", εννοοείται πως σε οποιονδήποτε άλλο υπολογιστή τον συνδέσεις, θα φαίνεται και εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...