Προς το περιεχόμενο

LG 47LM760S VS Samsung UE46ES8000


WaNk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το θεμα ειναι: η μια ειναι LG και δε δινει home cinema (δε με νοιαζει και τοσο το κινητο), και η αλλη ειναι Samsung και δινει και home cinema ομως ειναι αρκετα πιο ακριβη. Τις εχω δει και απο κοντα, η Samsung μου αρεσε επρισσοτερο αλλα η ποιοτητα κατασκευης μου φανηκε καλυτερη στην LG. Τι κανω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εικόνα βάση μετρήσεων η LG είναι πολυ πιο κατώτερη. Μάλιστα με μεγαλη διάφορα. Οπως και σε λειτουργίες. Εφόσον συμφωνεί και το ματι σου η απάντηση εχει ηδη δοθεί σε εσενα. Ειναι ακριβότερη αλλα κανει περισσότερα και αποδίδει καλύτερα.

 

Θέματα ποιότητας κατασκευής έχουν πολυ καλή και οι δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εικόνα βάση μετρήσεων η LG είναι πολυ πιο κατώτερη. Μάλιστα με μεγαλη διάφορα. Οπως και σε λειτουργίες. Εφόσον συμφωνεί και το ματι σου η απάντηση εχει ηδη δοθεί σε εσενα. Ειναι ακριβότερη αλλα κανει περισσότερα και αποδίδει καλύτερα.

 

Θέματα ποιότητας κατασκευής έχουν πολυ καλή και οι δυο.

 

Για να σου πω την αληθεια, εγω με το ματι μου δεν ειδα και μεγαλη διαφορα, πραγματικα. Βεβαια δεν ειμαι τοσο εμπειρος, αλλα και παλι, δε θα την πιεσω και πολυ, για να καταλαβω διαφορα...

γιατί δεν πας σε μεγαλύτερο μέγεθος στις 55 ιντσες SAMSUNG

http://www.mediamark...514,505147.html

 

Μπα, ειναι αρκετα μεγαλο πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου πω την αληθεια, εγω με το ματι μου δεν ειδα και μεγαλη διαφορα, πραγματικα. Βεβαια δεν ειμαι τοσο εμπειρος, αλλα και παλι, δε θα την πιεσω και πολυ, για να καταλαβω διαφορα...

 

Εσύ ρώτησες... Εαν δεν σε ενδιαφέρει τόσο διάλεξε μια έτσι απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...