Προς το περιεχόμενο

HoMedics CBS-1000 καρέκλα μασάζ


drade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λιγο λογικο μια που ειναι πραγματα που δεν πωλουνται ευκολα.και τωρα με την κριση ο αλλος θα το σκεφτει να παρει τετοια καρεκλα.ασε που πολλες φορες και οι εκπτωσεις ειναι λιγο fake.σου λενε 200 ευρω.στην εκπτωση σου λενε οτι εκανε 300 και οτι την δινουμε 250;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλέξανδρε, γενικά, μπορεί να έχεις δίκιο αλλά στα προϊόντα του Amazon υπάρχει το camelcamelcamel στο οποίο βλέπεις το ιστορικό των τιμών και μπορείς να συγκρίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δεν το ηξερα αυτο για το amazon.απλα εγω το ειπα πιο γενικα γιατι εχω δει σε καταστηματα εδω στην ελλαδα οχι υποχρεωτικα υπολογιστες να πουλανε κατι 100 ευρω μετα να σου λενε εκπτωσεις και να βαζουν τιμη απο πανω δηθεν σβησμενη 150 και απο κατω 75.δηθεν 50 τις 100 εκπτωση ενω δεν ειναι τοσο.για το amazon δεν θυμαμαι να το ειχα προσεξει αυτο το feauture.απο την αλλη πραγματι δυσκολο να πουλησεις τετοια προιοντα και συνηθως ειναι αρκετα ακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μας έχεις προσφέρει τόσα πολλά, οφείλουμε να στο ανταποδώσουμε και από την πλευρά μου σε ενημερώνω ότι το www.camelcamelcamel.com παρακολουθεί το ιστορικό τιμών όλων των Amazon και μπορείς να επιλέξεις 1) το κατάστημα που σε ενδιαφέρει, πχ το αγγλικό που προσφέρει δωρεάν μεταφορικά σε όλα είδη πάνω από 25 λίρες ή σε μερικές περιπτώσεις κάτω από αυτό το όριο, 2) τα αντικείμενα που σε ενδιαφέρουν και να ορίσεις την τιμή που επιθυμείς να τα αγοράσεις, οπότε, όταν πέσει η τιμή κάτω από το όριο που έχεις βάλει, το σύστημα σε ενημερώνει.

 

Προσωπικά, με καλύπτει απόλυτα στις αγορές μου το site αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μας έχεις προσφέρει τόσα πολλά, οφείλουμε να στο ανταποδώσουμε και από την πλευρά μου σε ενημερώνω ότι το www.camelcamelcamel.com παρακολουθεί το ιστορικό τιμών όλων των Amazon και μπορείς να επιλέξεις 1) το κατάστημα που σε ενδιαφέρει, πχ το αγγλικό που προσφέρει δωρεάν μεταφορικά σε όλα είδη πάνω από 25 λίρες ή σε μερικές περιπτώσεις κάτω από αυτό το όριο, 2) τα αντικείμενα που σε ενδιαφέρουν και να ορίσεις την τιμή που επιθυμείς να τα αγοράσεις, οπότε, όταν πέσει η τιμή κάτω από το όριο που έχεις βάλει, το σύστημα σε ενημερώνει.

Προσωπικά, με καλύπτει απόλυτα στις αγορές μου το site αυτό.

σε ευχαριστω πολυ.δεν το ηξερα .νομιζα οτι θα ηταν καποια επιλογη μεσα στο ιδιο το amazon.θα το εχω και εγω υποψιν γιατι που και που αγοραζω απο το amazon.ειδικα το 2 ειναι καλη φαση για πραγματα που μπορει να ειναι ακριβα στην αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...