Προς το περιεχόμενο

προσφορα για PS3?


joker99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στην ομαδα

η θεια μου θελει να κανει δωρο στο ξαδερφακι ενα καινουργιο PS3.απο σκρουτζ βρηκα στα 240ευρο αυτο http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=b47867ef-4fb1-4e19-989d-ae1cdc5f1dfb

υπαρχει μηπως καλυτερη προσφορα και να το στελνει αντικαταβολη?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τιμη που εγραψες. 240 τα 160GB? δε ξερω αν ακριβυναν τα ΠΣ3 αλλα περιμενε για προσφορες, ειναι πολυ κοντα.

Περυσι σκετο σε προσφορες επαιζε σε πολλα μαγαζια 199 το 160αρι. και σε ειδικες προσφορες στο ελεκτρο επαιρνες με 240 ΠΣ3 + τιμονιερα Logitech GT (100ευρω) + GT5 στα 240

και διαφορες αλλες,

Δε χανεις κατι να περιμενεις 10-15 μερες να δεις τι θα βγει.

Και σε καμια περιπτωση να μη παρεις το καινουριο Super Slim 12GB που πιθανο να δεις σε "προσφορες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα πρεπει να το εννοει

Θα σου ελεγα να περιμενεις ακομα καποιες μερες μηπως σκασει καμια συμφερουσα προσφορα λογω χριστουγεννων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τιμη που εγραψες. 240 τα 160GB? δε ξερω αν ακριβυναν τα ΠΣ3 αλλα περιμενε για προσφορες, ειναι πολυ κοντα.

Περυσι σκετο σε προσφορες επαιζε σε πολλα μαγαζια 199 το 160αρι. και σε ειδικες προσφορες στο ελεκτρο επαιρνες με 240 ΠΣ3 + τιμονιερα Logitech GT (100ευρω) + GT5 στα 240

και διαφορες αλλες,

Δε χανεις κατι να περιμενεις 10-15 μερες να δεις τι θα βγει.

Και σε καμια περιπτωση να μη παρεις το καινουριο Super Slim 12GB που πιθανο να δεις σε "προσφορες"

Γιατί να μην πάρει το καινούργιο Super Slim 12GB; Ενδιαφέρομαι για τα ανήψια μου και θα ήθελα να ξέρω για να μην κάνω καμία πατάτα. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην πάρει το καινούργιο Super Slim 12GB; Ενδιαφέρομαι για τα ανήψια μου και θα ήθελα να ξέρω για να μην κάνω καμία πατάτα. Ευχαριστώ.

Κοιτα στο λινκ τι γραφω.

Κρινεις και πραττεις

http://www.insomnia....εάν-μεταφορικά/

διαβασε ολα τα ποστς, για να καταλαβεις περι τινος fail προκειται !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδες θα περιμενω ευχαριστω.

 

Δυστυχώς στο slim δεν πιστεύω να βρεις προσφορές όπως τις περσινές, γιατί το μηχάνημα γίνεται phased out από την αγορά στη θέση του "απαράδεκτου" super-slim, το οποίο θα φάμε στη μάπα τα επόμενα χρόνια. ..

 

Παρόλα αυτά, αν μπορείς να παραβλέψεις την απαράδεκτη build quality και κάποια άλλα θέματα, όπως χωρητικότητας, η καλύτερη ίσως προσφορά αυτή τη στιγμή είναι στο amazon.co.uk:

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Skylanders-Giants/dp/B009PFJ516/ref=sr_1_5?s=videogames&ie=UTF8&qid=1355782061&sr=1-5#productPromotions

 

139 λίρες.

 

Δωρεάν μεταφορικά και επίσης αν πατήσεις πάνω στο λινκ που έχει για το bundle, μπορείς να πάρεις δωρεάν και τις giotech real triggers και επίσης ένα από τα παιχνίδια του bundle με 20 λίρες. (το πιο συμφέρον νομίζω είναι το Farcry 3). Καλή προσφορά γενικά με τους περιορισμούς βέβαια που ανέφερα παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος ρε παιδια
Μολις ειδα σε διαφημιστικο του Κωτσοβολου
ΠΣ3 12GB + PES13 + CODBO2 = 299
Τη περασμενη βδομαδα ειχε ΠΣ3 500GB + FIFA13 στα 309
ΗΜΑΡΤΟΝ, ΕΙΜΕΘΑ ΣΟΒΑΡΟΙ;
Το λυπηρο ειναι οτι πολλοι που δεν ξερουν θα ορμηξουν να τα παρουν και καλα νομιζοντας πως ειναι προσφορες !!!

Δηλαδη σε σχεση με περυσι ηθελα να ξερα αν αυτο ειναι πολιτικη μαγαζιων η εταιριας μαμας ΣΟΝΥ
Ειναι δυνατον να βγαζουν περυσι το Slim 160 στα 199 και το 320 στα 230 με extra DS3
και φετος που η κριση εχει βαρεσει για τα καλα να βγαζουν υποδεεστερες κονσολες 100 ευρω ακριβοτερα;
Θα πει καποιος οτι δινουν παιχνιδι μαζι αλλα so what. Αν ψαξεις το βρισκεις 30 ευρω μαξιμουμ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...