Προς το περιεχόμενο

Ενημερώθηκε: Το Instagram δίνει πρόσβαση σε διαφημιστές στις φωτογραφίες των χρηστών του


Skylined

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλο ένα social network που ξεκινάς με ενθουσιασμό και μετά δεν κάνεις login ούτε για εβδομάδες. Account deleted από μένα (πρέπει να το κάνεις από browser όχι από εφαρμογή iOS )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού να το φανταζόμασταν πριν μερικά χρόνια ότι ο κόσμος θα λυσσάει να βγάζει φόρα όλη τη ζωή του στο ιντερνετ. Γάμοι, γεννήσεις, φωτός, πότε πήγες εκεί, πότε γύρισες, διακοπές, και χίλια δυο αλλα. Λες και δεν υπάρχει ζωή εκεί έξω... Και όλοι λένε το κλασικό: Εχω κι εγώ facebook αλλά δεν πολυμπαίνω, έτσι χαζά το 'χω.Και μπορεί να΄ναι και κανά 2-3ωρο την ημέρα εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού να το φανταζόμασταν πριν μερικά χρόνια ότι ο κόσμος θα λυσσάει να βγάζει φόρα όλη τη ζωή του στο ιντερνετ. Γάμοι, γεννήσεις, φωτός, πότε πήγες εκεί, πότε γύρισες, διακοπές, και χίλια δυο αλλα. Λες και δεν υπάρχει ζωή εκεί έξω... Και όλοι λένε το κλασικό: Εχω κι εγώ facebook αλλά δεν πολυμπαίνω, έτσι χαζά το 'χω.Και μπορεί να΄ναι και κανά 2-3ωρο την ημέρα εκεί.

true... true...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Οι ωραίες ιδέες,καταλήγουν πάντοτε σε μεγάλες τραγωδίες!"

 

 

ektor7(μεγαλος φιλόσοφος και σοφιστής του 21ου αιώνα,μέλος της μεγάλης σχολής του insomnia.gr!:P

 

Όλες τις φωτογραφίες της μεγάλης αυτής προσωπικότητας,θα τις βρείτε σ'ολες τις διαφημιστικές εταιρείες,με την ευγενική προσφορά των instagram-Facebook!!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL

 

Μήπως πρωτα να σβησουμε τις φωτο μας και μετα ολο το account. I HATE YOU ZUCKERBERG OR WHATEVER YOUR NAME IS. I HOPE YOU BURN IN HELL FOR THE REST OF ETERNITY. CURSED BE.

To instagram απέσυρε τους καινούριους όρους μετά τις αντιδράσεις που προκάλεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...