Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα ήχου σε παιχνίδι.


JS v.i.p.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα insomniacs .... θέλω μια βοήθεια πριν το σπάσω.

Το pc μου έχει ήχους κανονικά και ωραία .... αλλά έχω θέμα με το παιχνίδι Sniper Elite V2.

Ξεκινάει το game κανονικά .... βγάζει το logo της εταιρίας " REBELION " με ήχο κανονικά ...... και μετά τέλος.

Δεν ξανακούγεται τίποτα από τα ηχεία μου.

Χθες με τα πολλά που googlαρα .... το έκανα να παίζει .... δεν θυμάμαι πώς .... σήμερα όμως δεν μπορώ να το φτιάξω.

Ξέρει κανένας ποιό είναι το πρόβλημα του ;

 

Να σας πω ότι το συγκεκριμένο game έπαιζε κανονικά στο pc μου χωρίς κανένα πρόβλημα .... και ότι πέρα από την απώλεια ήχου, δεν μου κάνει το παραμικρό .... παίζει κανονικά.

 

Windows 8

Ashrock 4 core dual vsta.

Dual core 2,8

3 Ram - DDR2

Radeon HD 4800 - 512

 

Sorry αν είναι σε λάθος θέση το θέμα μου .... χάθηκα λίγο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες




 




Φίλε μου σ' ευχαριστώ.

Με το που έκανα την εγκατάσταση του DirectX .... δούλεψε κανονικά.

 

Το ερώτημα που προκύπτει τώρα είναι άλλο ....

.... Χθες προφανώς και από ότι θυμάμαι, έκανα πάλι το ίδιο και δούλεψε (εγγατάσταση του dirextx) .... τι παίχτικε και το έχασε πάλι ; .... κάθε φορά θα πρέπει να το κάνω εγγατάσταση για να παίζει ήχους ;

Μίπος κάπου αλλού είναι το θέμα μου ;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?????

 

Μήπως χθες σου κράσαρε κάποια στιγμή το PC? Αν έγινε κάτι τέτοιο, προτού κάνεις επανεκκίνηση, δεν σου κρατάει τα updates.

 

Επίσης μήπως έκανες αργότερα κάποιο Windows-update? Γιατί καμιά φορά αυτά αντί να φτιάχνουν, χαλάνε τα πράγματα :) (ελπίζω να μην τα έχεις στο αυτόματο)

 

Κατά τα άλλα, κάνε ένα restart και δεν αν παίζει πάλι κανονικά. Αν όχι εδώ είμαστε πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα μαζί έγιναν αδερφέ .... και κόλλησε χωρίς να έχω προλάβει να κάνω restart .... και τα update ανοιχτά τα έχω καθότι τα windows είναι original beta και δεν με νοιάζει .

Πόσο απλά είναι καμιά φορά .... απλά θέλεις κάποιον να βάλει μια τάξη στο κεφάλι σου.

 

Τα έκανα όλα μαζί εχθές και γι' αυτό τα έπαιξε .... έσβησα έναν φάκελο windows.old από τα win 7 που είχα και έτρωγε χώρο   ..... έκανα και ανασυγκρότηση καθώς έπαιζα ..... δεν θέλει πολύ ... έβγαλε μούτζα η θειά .... χαχαχαα

 

Να είσαι καλά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...