Προς το περιεχόμενο

Cyta===Τεχνικη υποστηριξη για κλαματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαφνικα απο το πρωι χωρις να εχω κανει κατι δεν ειχα τηλ αλλα ουτε internet
 
Πηρα στις 05:15 και μου ειπαν θα το ελεγξουν και δεν υπηρχε γενικοτερο προβλημα
 
Ξαναπηρα στις 8+ και μια απο τα ιδια...Ξαναπηρα το μεσημερι και μου ειπαν οτι εχει κοπει καπου η γραμμη και θελει 1-3 μερες για να ερθει τεχνικος....
 
τα πηρα .....
 
Προσεξα οτι ενω το λαμπακι για το ethernet ηταν αναμμενο δεν εβλαπε το router που αν ξερω καλα επρεπε να το βλεπω και χωρις τηλ γραμμη
 
Ξαναπηρα και τους το ειπα εβαλα χειροκινητα καποια στοχεια αλλα τιποτα.
 
Μου ειπαν και εκανα reset το router και ολα επανηλθαν αλλα ακομα σε πολυ χαμηλη ταχυτητα
 
Τοοσ δυσκολο ηταν καποιος να μου το εχει πει απο το πρωι ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to router πρεπει να το βλεπεις ετσι και αλλιως.επισης αν εχει κοπει η γραμμη θα εχουν σβησει και τα λαμπακια συγχρονισμου και ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρητικα υποτιθεται οτι βλεπουν αν συγχρονιζει η γραμμη κτλ και πρεπει να εχουν καποια βασικα τεστ για να βλεπουν οτι φταιει η γραμμη.τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι με εχουν κλειδωσει σε 1Mps και θα στειλουν τεχνιτη την Δευετρα γιατι λενε οτι εχει προβληα η γραμμη.Εγω αμφιβαλλω αν εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολο να σε εχουν κλειδωσει 1 Mbit.μπορει να φταιει και η γραμμη.αλλα χρειαζομαστε τα χαρακτηριστικα για να δουμε αν εχουν πειραξει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα οτι το λες μονος σου.αν εχεις τα χαρακτηριστικα της γραμμης ποσταρε τα.

Καποτε ηξερα αλλα δεν  θυαμαι πως δινουμε στατιστικα γραμμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα στο μενου καπου σε καποιο υπομενου.αναλογα το ρουτερ .αν ειναι Thomson ειναι 192.168.1.254 broadband connection και μετα dsl connection και πανω δεξια details.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πραγματι στο 1 Mbit ειναι γιατι και τα margin σου εχουν φτασει πολυ ψηλα.αλλα αν δεν πεφτει το margin δεν νομιζω οτι εχει θεμα η γραμμη.τα χαρακτηριστικα φαινονται μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πραγματι στο 1 Mbit ειναι γιατι και τα margin σου εχουν φτασει πολυ ψηλα.αλλα αν δεν πεφτει το margin δεν νομιζω οτι εχει θεμα η γραμμη.τα χαρακτηριστικα φαινονται μια χαρα.

Αυτο τους λεω κι εγω αλλα επιμενουν να την ελεγξουν πριν με ξαναβαλουν στο κανονικο προφιλ που ειναι περιπου 8500/1000

 

Αν αρνηω να ερθουν και εχω προβλημα θα μου πουν οτι εγω εχω την ευθυνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωρεαν θα ερθουν οποτε λιγο σε απασχολει.αν θελουν να κανουν βολτες ας κανουν.θα μπορουσαν να σου ξαναβαλουν το κανονικο profile και να το παρατηρησουν.τι να πει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωρεαν θα ερθουν οποτε λιγο σε απασχολει.αν θελουν να κανουν βολτες ας κανουν.θα μπορουσαν να σου ξαναβαλουν το κανονικο profile και να το παρατηρησουν.τι να πει κανεις.

Σιγουρα αλλα με ταλαιπωρουν στα 1mbps εδω και 4 μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...