Προς το περιεχόμενο

Σπάσε τον Κώδικα


nickmanak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απάντηση θέλω... τώρα οκ ίσως να είναι λιγάκι δύσκολο

ενα μικρό hint: όποιος μεταφράσει σωστά τα δεδομένα που του παρέθεσα θα δει και αυτός που θα δει θα μπορεί να μου απαντήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε νομίζω για να έχει νόημα δεν πρέπει να το αναλύσω παραπάνω. ζήτα με pm βοήθεια απο τον bnvdarklord που το ανέφερε (δεν εγγυώμαι ότι αυτό που κατάλαβε έχει σχέση με την απάντηση αλλά ούτε το αμφισβητώ ) 

 

 

Ποια ειναι η Leryn Franco;  :P

 

 

edit γκρρρ το έκανα στα γρήγορα και δεν πρόσεξα αυτή την λεπτομέρεια... :P τεσπα θέλω συγκεκριμένα πράγματα όχι όνομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε νταξει ναι, δεν εχει λυθει ο γρίφος αν δεν βρούμε και το 1ο μέρος

 

Επαθες την πλακα σου επειδη η Ολυμπιονικης Leryn Franco ειναι πολυ ομορφη; :P

 

leryn-franco-sexy-paraguaya-lanzadora-ja

Να γιαυτό χάλασε λίγο αν δεν εμπεριείχε όνομα στο hex θα ήταν καλύτερα... αλλά όχι δεν έπαθα την πλάκα μου για αυτό σιγά το πράμα τεντώνεται η κοπέλα (μην αρχίσεις και μου δείχνεις κάθε φωτό που βγάζει στο google τωρα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα απο δω την πηρα http://www.fansshare.com/gallery/photos/10724918/leryn-franco-beautiful-olympics-girls-london-hot/?displaying οχι απο το Google.

 

Τι ήταν αυτο το 6423755131; ID συγκεκριμενης φωτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εγώ φταίω το χάλασα αν δεν είχε όνομα στο hex δεν θα το έβρισκες έτσι.. 

Οπότε ας το πάρει το ποτάμι... το hex ειναι μια σειρά απο φακέλους που καταλήγει σε ενα συγκεκριμένο jpeg λείπει κάτι όμως η διεύθυνση στην οποία ανήκει αυτή η σειρά στο συγκεκριμένο jpeg το 6423755131 ειναι η IP της συγκεκριμένης διεύθυνσης

δηλαδή  64.237.55.131 αν έβρισκες ότι ειναι IP σιγά σιγά θα έβρισκες το σωστό URL (που είναι αυτό http://www.fansshare.com/)  και θα κολλούσες απο δίπλα το ascii που βρίσκεται στο hex και θα σε οδηγούσε εδω  http://us.cdn281.fansshare.com/photos/lerynfranco/leryn-franco-beautiful-olympics-girls-london-hot-1349061220.jpg


Οπότε επειδή εγώ τελικά ειμαι fail στο να βάζω τέτοια θέματα σειρά σου τώρα swimmer21 να πείς κανα καλο :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ρεμπους το παρακάτω αλλά δεν θα δώσω προς το παρον, αριθμό λέξεων και αριθμό γραμμάτων. Η λύση είναι στα ελληνικά.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ρεμπους το παρακάτω αλλά δεν θα δώσω προς το παρον, αριθμό λέξεων και αριθμό γραμμάτων. Η λύση είναι στα ελληνικά.

 

 

 

 

attachicon.gifriddle.jpg

 

 

Θα μπορούσε να είναι:

Ακούμπα τ'αηδόνια Κούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...