Προς το περιεχόμενο

Φθηνά χαρτιά @getitnow.gr


Razor7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιχα παρει ενα paperzip και πριν 3-4 βδομαδες οταν επαιξε το αλλο ιδιο θεμα εδω, τοτε τα ειχαν 0.48! Το εστειλαν κανονικα, δεν ειναι κι ασχημο σετακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 2η φορα σε συντομο διαστημα (βλ. προηγουμενο θεμα στο φορουμ) μου τα εστειλαν κανονικα.

Σημερα παρελαβα 2 πακετακια Α4 (500φ) και μολις ελαβα mail αποστολης των υπολοιπων (paperzip + premium photo paper)!

Moυ χρωστανε βεβαια ακομα κατι advanced που μου εταξαν για το... 1 πακετακι των everyday που δεν ειχαν να μου δωσουν στα 0,27 εδω και κανα μηνα, αλλα τουλαχιστον στελνουν τα υπολοιπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικοι για ακομα μια φορα.η παραγγελια απο την ηνερα της προσφορας,αντι για 2-3μερες πιυ ελεγε παει σχεδον 15.παραδοση 4 του μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μια απο τα ιδια..

Στην αρχη μου ειπαν στις 24,μετα μου το πηγαν στις 27(και το ξαναρωταω στις 27 θα το εχω,και μου λεει θα το εχετε)και τωρα μου ειπαν στις 31...Τεσπα αμα δεν ερθει και μεθαυριο δεν θα τα παραλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε και εγώ το έχω ανοίξει ακόμα γιατί δεν μου έχει τελειώσει το προηγούμενο...αλλά για επιστροφή δεν νομίζω να αξίζει να μπλέξεις μαζί τους.Πάλι καλά να λέμε που δεν το ακύρωσαν όπως συνηθίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 20 Δεκεμβρίου σήμερα με πήραν τηλέφωνο να παραλάβω. Ευχαριστούμε Getitnow...!!!

Δεν μπορώ να καταλάβω τι στον π....ο γίνεται? Όσες φορές έχω παραγγείλει από getitnow σε "λάθος" τιμές όλα έχουν έρθει κανονικά, αλλά από public όλα έχουν ακυρωθεί κανονικά... :ph34r:

Τι σκατά? Αδελφάκια από άλλον πατέρα είναι?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...