Προς το περιεχόμενο

Τιμές internet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παίδες. Μένω Καρπενήσι και δεν ξέρω εάν υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο της εκάστοτε εταιρίας.

Απλά, θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος πόσο πάει μια 24αρα γραμμή (μόνο internet), το μήνα στην περιοχή μου. 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες της εκάστοτε; ποιά εννοείς;
Αν εννοείς ότι  θέλεις φθηνό Internet, η φόρθνετ έχει μιά καλή προσφορά, αν προπληρώσεις το έτος, είναι 17 περίπου το μήνα.Αλλά μόνο ιντερνετ, δε γίνεται.Αναγκαστικά + σταθερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον έλεγχο σε τηλέφωνα γνωστών μου, η 4νετ έχει ιδιόκτητο στο Καρπενήσι (ενώ πέρυσι δεν είχε) και, επομένως, μπορείς να ελέγξεις και εσύ με το τηλέφωνό σου ΕΔΩ.

 

Η φτηνότερη υπηρεσία για ιντερνετ 24 χρεώνεται 17,90 το μήνα αλλά όταν δίνει 29,90 την προσφορά Χριστουγέννων με πλήρη τηλεφωνία + ιντερνετ + Νόβα δεν καταλαβαίνω γιατί να πας στο πρώτο. Η προσφορά κοντεύει να λήξει και εάν το αποφασίσεις πήγαινε τώρα σε κατάστημα ή πάρε τους τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βιάζομαι. Σε 2 περίπου μήνες όπου και θα μετακομίσω θα το βάλω. Άρα στάνταρ στα 18 ευρώ (έστω και για τον πρώτο χρόνο) θα είναι η τιμή απ' ότι κατάλαβα. Μια χαρά. Παλιότερα που είχα ρωτήσει (2-3 χρόνια πρίν) μου είχαν πεί πως δεν υπήρχε ιδιόκτητο.

Προς στιγμήν βολέυομαι με internet μέσω WiFi απο τον ξάδερφό μου που μένει απο πάνω και ψιλοσέρνεται...

 

Ααα και κάτι άλλο. Με 24άρα γραμμή πόσα να περιμένω, καμιά 15αριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...