Προς το περιεχόμενο

LG Τηλεόραση 42" LED 42LS5600 399 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/LG-%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%8C%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7-42%22-LED-42LS5600,99452,430512,536667.html

και αφηστε τα παιδια των αγγελιων να νομιζουν οτι θα πουλησουν 32 lcd 300 ευρω  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει τίποτα αυτό το μοντέλο ?

(έχω καιρό να ασχοληθώ με ΤV αλλά θέλει ένας γνωστός μου και άμα είναι να του πώ αλλά μην είναι καμιά ψόφια και μετά με κράζει :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θελει να πει το ποιητη?
Μπηκες ορεξατος Dim ε;

 

Τεσπα το link ειναι για HD Ready τηλεοραση που για να σε κανουν να την παρεις πρεπει να κοψουν τουλαχιστον κανενα 200€ απο την τιμη για να αξιζει να ασχοληθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το κουπονι απο τα public τελικα ισχυει;

Ισχύει για όσους το είχαν βάλει όταν ακόμα μπορούσες.

 

Θεότρελη είναι και αυτή η τιμή που με κουπόνι πάει στα 269. Αλλά είναι εξαντλημένο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω φίλε μου εμένα δεν μου το περνάει και το έχω δοκιμάσει με διάφορους τρόπους και προιόντα ( και το ψάχνω μέρες αλλά δεν έχει βρεθεί ένας καλός χριστιανός να πει την μυστική συνταγή ακόμα).

 

Ισχύει για όσους το είχαν βάλει όταν ακόμα μπορούσες.

Δηλαδή ? εγώ γράφτηκα προχθές και αλλά σήμερα έβαλα τα στοιχεία μου π.χ τηλ. επικοινωνίας πώς γίνεται να περνάει σε ορισμένους μόνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα account, έβαλα τον κωδικό όταν μπήκε η προσφορά στο insomnia και από τότε κάθε φορά που συνδέομαι με το account μου και μπαίνω σε ένα προιον έχω την έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...