Προς το περιεχόμενο

Gameloft android games 0.89€


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια οταν πηρα το Nexus 7 ειδα ενημερωση (για να πω την αληθεια ουτε καν το ηξερα πριν το παρω) οταν πρωτοανοιξα το google play οτι μολις καταχωρησω εναν τροπο πληρωμης θα εχω αυτοματα 20 ευρω στο "πορτοφολι" μου (ως μπονους για την αγορα του nexus 7, κατι που πραγματι ειδα εκ των υστερων οτι το διαφημιζε η google πχ 25$ στην Αμερικη κλπ).

 

Ελα που ειπα να κανω το... ψυχικο να τα φαω τα 20 τωρα αλλα παροτι εβαλα στοιχεια καρτας κανονικα δεν βλεπω πουθενα τα 20!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οταν πηρα το Nexus 7 ειδα ενημερωση (για να πω την αληθεια ουτε καν το ηξερα πριν το παρω) οταν πρωτοανοιξα το google play οτι μολις καταχωρησω εναν τροπο πληρωμης θα εχω αυτοματα 20 ευρω στο "πορτοφολι" μου (ως μπονους για την αγορα του nexus 7, κατι που πραγματι ειδα εκ των υστερων οτι το διαφημιζε η google πχ 25$ στην Αμερικη κλπ).

 

Ελα που ειπα να κανω το... ψυχικο να τα φαω τα 20 τωρα αλλα παροτι εβαλα στοιχεια καρτας κανονικα δεν βλεπω πουθενα τα 20!!

μήπως ισχύει μόνο για συγκεκριμένες χώρες? μπορείς να στείλεις μήνυμα στην Google και να μάθεις. όπως και να έχει εδώ είσαι λίγο off topic οπότε καλύτερα ρώτα κάπου αλλού... αν βρεις λύση ενημέρωσε μας γιατί με ενδιαφέρει και εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ισως οχι και τοσο... off μια που το 1ο ποστ ηταν ο λογος που ξεκινησα να "φαω" τα 20...

Απο υποστηριξη δυστυχως μεχρι σημερα η google (τουλαχιστον σε εμενα) εχει φανει πιο αναξιοπιστη και απο το ... public!

Μπορει να βαζουν refunds με λιγο πρηξιμο αλλα για να διορθωσουν τα κακως κειμενα δεν κουνανε ουτε το δαχτυλακι τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ισως οχι και τοσο... off μια που το 1ο ποστ ηταν ο λογος που ξεκινησα να "φαω" τα 20...

Απο υποστηριξη δυστυχως μεχρι σημερα η google (τουλαχιστον σε εμενα) εχει φανει πιο αναξιοπιστη και απο το ... public!

Μπορει να βαζουν refunds με λιγο πρηξιμο αλλα για να διορθωσουν τα κακως κειμενα δεν κουνανε ουτε το δαχτυλακι τους!

μπορεί το πρώτο Post να είναι ο λόγος που μπήκες στον κόπο να εξαργυρώσεις τα 20 ευρώ αλλά το συγκεκριμένο topic είναι στο forum "Προσφορές". οπότε είσαι αρκετά off-topic. δική μου άποψη.

όπως και να έχει καλή σου τύχη (θα σου πρότεινα να στείλεις ενα email στην google) και αν θες τα λέμε σε άλλο topic ή μέσω pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...