Προς το περιεχόμενο

Αγοράς Τηλεόρασης για υπνοδωμάτιο μέχρι 400€


Locko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά,

 

Εδώ και 6 μήνες, λόγω της μετάβασης στο ψηφιακό σήμα και λόγω του ότι η παλαιά τηλεόραση είχε μόνο rf out, είμαι χωρίς tv. Πλέον αποφάσισα ότι είναι ώρα να κάνω την πολυπόθητη αγορά.

 

Η τηλεόραση πρόκειται να μπει στο υπνοδωμάτιο και η απόσταση είναι 2-2.5 m. Γενικά λόγω του σχετικά περιορισμένου χώρου και της απόστασης, πιστεύω ότι οι 32" θα με καλύψουν. Με ενδιαφέρει κυρίως η επιλογή που θα γίνει να έχει πολύ καλή εικόνα, αν είναι δυνατόν 200Hz και 3D display και γενικότερα με ενδιαφέρει το κομμάτι των ταινιών/σειρών και λιγότερο η gaming πλευρά. Επίσης, καθώς υπάρχει και PC στο ίδιο δωμάτιο, οι Smart δυνατότητες δεν με συγκινούν. Το budget θα ήθελα να κυμανθεί γύρω στα 350,00-400,00€ αλλά υπάρχει η δυνατότητα αύξησης εφόσον βρεθεί κάτι εξαιρετικό.

 

Με τις λίγες γνώσεις μου πάνω στον τομέα έχω καταλήξει στο μοντέλο http://www.skroutz.gr/s/2089270/Samsung-UE32EH6030.html?keyphrase=UE32EH6030. Υπάρχει κάποια εναλλακτική/καλύτερη πρόταση που έχετε πιθανώς να μου προτείνετε?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω αυτη που διαλεξες ειναι η καλυτερη επιλογη!

αλλα 32 για 2-2.5 μετρα ειναι λιγα.τσεκαρε αν χωραει η 40αρα,ετσι κι αλλιως ειναι σχετικα μικρη η διαφορα στη τιμη

παρε ενα μετρο,μετρα ποσο χωρο εχεις και δες διαστασεις και κρινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά btw!

 

Η προηγούμενη ήταν 24" αλλά έτσι και αλλιώς ήταν πολύ λίγες οι ίντσες και ήξερα ότι ήθελα αλλαγή. Η 40" θα χωρούσε αλλά μετά θα κλείσει πολύ ο χώρος και θα φαίνεται παραίτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...