Προς το περιεχόμενο

Οικονομικά και καλά training shoes.


free@last

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με θλίψη διαπίστωσα το απόγευμα ότι τα παλιά μου training αθλητικά παπουτσάκια, σχιστήκανε. Τα είχα από τον Μάιο και έχουν τρέξει πάνω από 600 χλμ, οπότε η φθορά κρίνω ότι είναι φυσιολογική.

Το ζήτημα τώρα είναι ότι τα οικονομικά μου είναι δύσκολα , ωστόσο δεν θέλω να παρατήσω και το τρεξιματακι..

Έτσι μπορώ να διαθέσω το πολύ 50-60 για ένα παπούτσι, που θα θελα να με βγάλει τουλάχιστον για άλλα τόσα χλμ.

Αν έχετε να προτείνετε κάτι οικονομικό που να θεωρείται σχετικά ποιοτικό, θα με σώσετε.

Α , να προσθέσω ότι συνήθως τρέχω σε άσφαλτο και καμιά φορά σε χώμα .

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή πρόταση, αν και υπάρχει ακόμη μια παράμετρος που σήμερα σκέφτηκα, λόγω του συνήθως βροχερου καιρού που έχουμε στα Γιάννενα.

Μήπως να προτιμούσα κάποιο παπούτσι με εξωτερικό υλικό το δέρμα ; Κάτι σαν τα Nike t-lite x που είδα σήμερα..

Νομίζω ότι είναι λίγο πιο βαριά από τα υφασμάτινα, αλλά προστατεύουν καλύτερα το ποδι από την εξωτερική υγρασία.

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μαρκα ποια προτιμας?

χωρις να κανω διαφημιση, στα λεφτα που θες, ψαξε για adidas. ειδικα τωρα στις εκπτωσεις θα βρεις αρκετα. και εγω γιαννενα ειμαι, και τρεχω επισης αρκετα. τωρα τρεχω με Link.png Site: http://www.adidas.com/us/product/mens-running-astar-ride-4m/TD628?cid=G60155&breadcrumb=1z13071&search=adistar&cm_vc=SEARCH">αυτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέληξα σε Adidas Falcon Elite δερμάτινα, ύστερα κι από παρότρυνση φίλου εδώ μέσα.

Τα αγόρασα χθες, ήδη, σε καλή τιμή.

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακόμη.. Ο καιρός σήμερα δεν βοήθησε,να βγω από το σπίτι και να ξεχυθώ προς παραλίμνιο..

Να πω ότι και το προηγούμενο ζευγάρι αθλητικά παπούτσια που είχα, Adidas Falcon Elite ήταν αλλά υφασμάτινα.

Απλά δεν γνώριζα μέχρι χθες ότι υπάρχει και μοντέλο σε δερμάτινο.

Όπως τα φόρεσα πάντως, δένουν απίστευτα καλά πάνω στο ποδι μου, είναι λίγο πιο βαριά, αλλά είναι ξεκούραστο παπούτσι.

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέληξα σε Adidas Falcon Elite δερμάτινα, ύστερα κι από παρότρυνση φίλου εδώ μέσα.

Τα αγόρασα χθες, ήδη, σε καλή τιμή.

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

 

πόσο τα πήρες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιλογή τα adiprene για την τιμή τους και για το τερεν που τρέχεις.

Εγώ έχω τα adidas climacool που είναι πανάλαφρα αλλά δεν κάνουν για κρύο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...