Προς το περιεχόμενο

δεν μπορω να κανω φορματ


Anthi25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα ενα Laptop (Toshiba satellite R850-12R)  με προεγκατεστημένα windows 7 .. και επειδη διαθετω γνησιο cd windows 8 pro greek .. εκανα νεα εγκατασταση. Ομως .. Ενω δεχτηκε το serial number .. δεν μου το δεχτηκε μετα στην ενεργοποιηση των windows (τα εχω ηδη εγκατεστημενα στο σταθερο pc). Με αποτελεσμα να αναγκαστω και παλι να βαλω τα 7..! Δεν μπορω ομως να κανω boot from cd ... τι f8 παταω.. τι esc τι del .. δεν το κανει και φορτωνει τα windows κανονικα. Μπορειτε να μου δωσετε μια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το del πατας και μπαινεις,εξαρτατε βεβαια και απο την μητρικη οταν ανοιγει και σου δειχνει την αρχικη οθονη θα σου λεει τι πρεπει να πατησεις ισως και f2 κατι απο αυτα θα ειναι θα μπεις μετα στα boot options και θα αλλαξεις αυτο που σου ειπα πριν,μετα θα πατησεις f10 enter και θα μπουταρει απο το cd!!



το del πατας και μπαινεις,εξαρτατε βεβαια και απο την μητρικη οταν ανοιγει και σου δειχνει την αρχικη οθονη θα σου λεει τι πρεπει να πατησεις ισως και f2 κατι απο αυτα θα ειναι θα μπεις μετα στα boot options και θα αλλαξεις αυτο που σου ειπα πριν,μετα θα πατησεις f10 enter και θα μπουταρει απο το cd!!

την ωρα που σου λεει press any key to boot from cd φυσικα πατας,εντερ για να ξεκινισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...