Προς το περιεχόμενο

Μαυρη οθονη με ασπρη παυλα πανω αριστερα!


Trelas-13-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια βοηθεια...το pc μου τα παιξε!
Το ανοιγω και μου εμφανιζει μια μαυρη οθονη με μια ασπρη παυλα πανω αριστερα!
Αυτο αρχισε απο τοτε μου εβαλα ενα προγραμματακι το loader για να ''κανω γνησια'' τα windows!
μετα αφου εκανα restart τοτε αρχισε να το κανει αυτο...Επισης οταν βαζω τα windows(το cd)
μου εφμανιζει το μνμ <<press any key to boot from cd or dvd...>> παταω ολα τα κουμπια μα δεν κανει τπτ!!! :/  :cry: 
Να επισημανω οτι το pc ειναι λαπτοπ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Φίλε νομίζω πως στην πρώτη περίπτωση δεν μπορείς να κάνεις κάτι, παρόλα αυτά στην δεύτερη μπορεί να φταίει το πληκτρολόγιό σου... Δηλαδή πχ. να είναι USB και το bios να μην το δέχεται... Βασικά επειδή μου είχε συμβεί και εμένα παλιότερα, καλό θα ήταν να μην ψαχτείς στο bios μιας και υπάρχει κίνδυνος να προκαλέσεις ζημιά... Θα σου πρότεινα αν όντως έχεις USB πληκτρολόγιο να πάρεις ένα κανονικό !! Και τότε να κάνεις boot με το cd και από εκεί να συνεχίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δοκιμασα και με ενα cd των windows vista που ειχα αντιγραψει παλια...και εκανε κανονια την εγκατασταση δλδ οταν μου εβγαλε αυτο:press any key to boot from cd or dvd... πατησα enter και προχωρησα κανονικα!!!Οποτε λογικα δεν θα εχω γραψει καλα τα Windows 7...
Λαπτοπ εχω...οποτε δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα με το πληκτορογιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...