Προς το περιεχόμενο

πηρα ενα ασυρματο panasonic αλλά...


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα ενα ασυρματο panasonic σημερα απο τον germano  http://www.skroutz.gr/s/345389/Panasonic-KX-TG1611.html, το εβαλα στην φορτιση αλλά βλέπω οτι το εικονίδιο της μπαταρίας δεν αλλάζει, δλδ είχε μία παύλα φόρτισης το εικονίδιο στην οθόνη... και βάζοντας το στην φόρτιση-βάση δεν ανεβοκατεβαίνουν οι παύλες στο εικονίδιο της μπαταρίας στην οθόνη ενώ κάνει τον ήχο επαφής όταν κουμπώνει στην βάση της η συσκευή.Μηπως σε αυτο δεν παιζουν πανω κατω οι παύλες του εικονιδιου, το εχει κανεις να μου πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και Χρονια Πολλα!.

Πιθανως και θα το εχεις διαπιστωσει ηδη εφ'οσον η συσκευη δεν εχει καποιο προβλημα,οτι ειναι απλα θεμα χρονου φορτισης της μπαταριας.

Ειδικα οταν εχει αποφορτισθει τελειως.

Καλοριζικο!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα το 2511 τις προάλλες και έχω επίσης τρην εντύπωση ότι δεν αναβοσβήνει η μπαταρία την ώρα που φορτίζει, αλλά βγάζει κάποιο μήνυμα. Είναι στο πατρικό μου, Αν περιμένεις 2-3 μέρες που θα ξαναπάω, πες μου να το δω και να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα το 2511 τις προάλλες και έχω επίσης τρην εντύπωση ότι δεν αναβοσβήνει η μπαταρία την ώρα που φορτίζει, αλλά βγάζει κάποιο μήνυμα. Είναι στο πατρικό μου, Αν περιμένεις 2-3 μέρες που θα ξαναπάω, πες μου να το δω και να σου πω.

 

E μεχρι να πας θα ξερει αν φορτιζει ή οχι  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ημερομηνιες διαβαζεις ;;;;. Ξεθαψες θεμα 3.5 ετων για να πεις καλημερα;;;. Υπαρχουν και οι κανονες που απαγορευουν ανακινηση θεματος πανω απο 90 ημερες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...