Προς το περιεχόμενο

Οι 10 most pirated ταινίες τις χρονιάς.


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργο το ότι στην πρώτη θέση βρίσκεται το Project X.

dwAPs.png

Η δεξιά στήλη δείχνει ότι κατά τα άλλα η πειρατεία σκοτώνει τον κινηματογράφο...

Link.png Site: http://torrentfreak.com/project-x-most-pirated-movie-of-2012-121227/">Torrent Freak

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αλλά τόσα εκατομμύρια online stream, μην πω και περισσότερα, σε πολλές χώρες τις κεντρικής Ευρώπης (κι όχι μονo) πχ όπως Αυστρία που είμαι τώρα, οι περισσότεροι προτιμάνε stream, γιατί τα πρόστιμα στο downloading πάνε συννεφο.

 

και για να δώσω παράδειγμα, εγώ που είμαι 2 χρονιά γερμάνια-Αυστρία, ζήτημα να κατέβασα 2 ταινίες, από την άλλη έχω δει πάνω από 100 από streaming.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αλλά τόσα εκατομμύρια online stream, μην πω και περισσότερα, σε πολλές χώρες τις κεντρικής Ευρώπης (κι όχι μονo) πχ όπως Αυστρία που είμαι τώρα, οι περισσότεροι προτιμάνε stream, γιατί τα πρόστιμα στο downloading πάνε συννεφο.

 

και για να δώσω παράδειγμα, εγώ που είμαι 2 χρονιά γερμάνια-Αυστρία, ζήτημα να κατέβασα 2 ταινίες, από την άλλη έχω δει πάνω από 100 από streaming.

 

Όταν λες streaming? Με λεφτά? Ή χωρίς λεφτά και με χάλια εικόνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς λεφτά και σχετικά καλη εικόνα, dvdrip streams κυρίως, παρ'όλα αυτά βλέπονται άνετα.

ανετα απο ατομα με 10 μυωπια και στραβισμο και οθονη crt 640X480? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λιστα με τις σειρες πρεπει να ειναι λαθος,πολυ μικρα μου φαινονται τα νουμερα. Ή υπολογιζει ανα επεισοδιο,αλλα και παλι μικρα μου φαινονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...