Προς το περιεχόμενο

Paypal balance


lambros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας και χρονια πολλα,

 

Παλαια το ebay,paypal οταν καποιος απο το paypal μου εκανε refund  τα λεφτα και αυτα εμεναν στο paypal μεσα.

Τωρα γυρνανε στην καρτα.

 

Πως μπορω να τα απενεργοποιησω ωστε να μενουν στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κραταει προμηθεια το παυπαλ οταν τα βαζει στην καρτα και αυτα τα χρηματα ειναι απο refund παραγγελιων που δεν εχουν ερ8ει με αποτελεσμα εγω την ξαναβαζω και ετσι βαζω και αλλα λεφτα απο την τσεπη μου

και δαρμενος και χαμενος :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κραταει προμηθεια το παυπαλ οταν τα βαζει στην καρτα και αυτα τα χρηματα ειναι απο refund παραγγελιων που δεν εχουν ερ8ει με αποτελεσμα εγω την ξαναβαζω και ετσι βαζω και αλλα λεφτα απο την τσεπη μου

και δαρμενος και χαμενος :) 

Κάπου κάνεις λάθος

 

Το παυπαλ δεν κρατάει προμήθεια απο refund, το πρόβλημα σου μάλλον ειναι οτι ο πωλητής δεν σου έκανε ολο το ποσόν refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου κάνεις λάθος

 

Το παυπαλ δεν κρατάει προμήθεια απο refund, το πρόβλημα σου μάλλον ειναι οτι ο πωλητής δεν σου έκανε ολο το ποσόν refund

Αυτό που φαίνεται στο επισυναπτώμενο δεν είναι προμήθεια;

Τα χρήματα μείναν στο paypal σ αυτήν την περίπτωση.

post-55103-0-76327900-1356949699_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου κάνεις λάθος

 

Το παυπαλ δεν κρατάει προμήθεια απο refund, το πρόβλημα σου μάλλον ειναι οτι ο πωλητής δεν σου έκανε ολο το ποσόν refund

μπορει να εχει και δικιο τωρα που το λες και να μου κραταει conversion

px. αν κατι εκανε 6δολαρια = 5ευρω στις 20/12/2012, σημερα 6δολαρια= 4,90ευρο αρα μου γυριζει πιο λιγα λεφτα στην καρτα,

 

και επιδη τωρα τελευταια το εχουν κανει συστημα οι κινεζοι τελωνεσ οι η ελληνες τελωνες και πολλα πραματα απο εβαυ δεν ερχονται ποτε στον προορισμο, αν και τουσ παρακαλω να μου τα στελνουν συστημενα,δεν εχουν λεει τετοια υπηρεσια , ειναι κριμα στο refund να χανω χρημματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που φαίνεται στο επισυναπτώμενο δεν είναι προμήθεια;

Τα χρήματα μείναν στο paypal σ αυτήν την περίπτωση.

Το συγκεκριμένο που ανέβασες ειναι ενδεχομένως απο καποια πώληση που έκανες ή απο χρήματα που σου εβαλε κάποιος στο παυπαλ, αυτο δικαιολογεί και την παραμονή τους στο παυπαλ και το fee.

 

Απο refund τα χρήματα επιστρέφουν στην καρτα και χωρις κανένα fee

 

μπορει να εχει και δικιο τωρα που το λες και να μου κραταει conversion

px. αν κατι εκανε 6δολαρια = 5ευρω στις 20/12/2012, σημερα 6δολαρια= 4,90ευρο αρα μου γυριζει πιο λιγα λεφτα στην καρτα,

 

και επιδη τωρα τελευταια το εχουν κανει συστημα οι κινεζοι τελωνεσ οι η ελληνες τελωνες και πολλα πραματα απο εβαυ δεν ερχονται ποτε στον προορισμο, αν και τουσ παρακαλω να μου τα στελνουν συστημενα,δεν εχουν λεει τετοια υπηρεσια , ειναι κριμα στο refund να χανω χρημματα

To refund γινετε παντα στο νόμισμα της αγοράς, το τελωνείο δεν εχει καμια απολύτως σχέση με την τιμη αγοράς ή το refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...