Προς το περιεχόμενο

αναρρωτική


Alexis407

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι ιδιωτικός υπάλληλος κ την προηγούμενη εβδομαδα κόλλησα γαστρεντερίτιδα , με αποτέλεσμα να χρειαστεί να απουσιάσω από την εργασία μου .ο γιατρός μου ειναι συμβεβλημένος του ΕΟΠΥΥ , μου έγραψε 2 μερες αναρρωτική κ μου ειπε οτι με αυτο το χαρτι θα παω στο   ΕΟΠΥΥ να μου επικυρώσουν την άδεια ώστε να την καταθέσω στο εργοδότη μου  κ να μου την πληρώσει. Πήγα στο  ΕΟΠΥΥ (καλα ενα μπαχαλο ουτε γραμματεία ουτε τπτ) ρώτα από εδώ ρώτα απο εκει έφτασα σε μια πόρτα που ελεγε ελεγκτές 

εφου τους ειπα οτι θελω να μου επικυρώσουν την άδεια κ να μου δώσουν το τριπλότυπο χαρτί που πρεπει να προσκομίσω στον εργοδότη , μου είπαν οτι ειναι εντάξει το χαρτί του γιατρού μου(που ειναι συμβεβλημένος του ΕΟΠΥΥ)  κ οτι ο εργοδότης ειναι υποχρεωμένος να το δεχθεί!!!! το θεμα ειναι οτι αυτο το χαρτι για τον εργοδοτη δεν ειναι τπτ !εχω απελπιστεί   τι να κανω δεν ξέρω !απο που θα παρω αυτο το  περιβόητο  τριπλότυπο χαρτί να παρω κ εγω τα λεφτα μου !

 

 

 

ευχαριστώ καλη χρονιά σε όλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα; Για μια γαστρεντερίτιδα παίρνετε αναρρωτικές; Εγω που εχω πυροβολημενο ποδι γιατι δεν πηρα ουτε μιση μερα;

Γιατι ρε κομμαντο της λογικης το σπασμενο ποδι δεν κολλαει, ουτε κινδυνευει να βγαλει εκτος ολη τη φρεγατα.

 

Ασε που εσυ εισαι ΛΟΚατζης, κολωνουν οι λοκατζηδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...