Προς το περιεχόμενο

ipad mini με 125 ευρώ έκπτωση @ Γερμανός


downhill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θυμάμαι ότι έχει αναφερθεί για τα samsung tablets, αλλά πολύ πιθανόν να μην το έχουν μυριστεί οι περισσότεροι ότι οι δωροεπιταγές (που αφαιρούνται από το τελικό ποσό) ισχύουν και για τα ipad & ipad mini.

πχ. το ipad mini 32 cellular από 599 βγαίνει 475 Ευρώ και ισχύουν και 12 άτοκες.

νομίζω μοναδική προσφορά, καθώς τα προϊόντα της apple σπανίως έχουν έκπτωση.

ΥΓ. η προσφορά μου είπαν ότι είναι μέχρι αύριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ιστοσελίδα του Γερμανού στο προσπέκτους με τις προσφορές δεν υπάρχει τπτ απο προιόντα του σαπιόμηλου.

 

Και στα 475 μονο ευκαιρία δεν θεωρείται το ipad mini. Αγοράζεις πολύ καλύτερα tablets.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ιστοσελίδα του Γερμανού στο προσπέκτους με τις προσφορές δεν υπάρχει τπτ απο προιόντα του σαπιόμηλου.

 

Και στα 475 μονο ευκαιρία δεν θεωρείται το ipad mini. Αγοράζεις πολύ καλύτερα tablets.

αν δε θεωρείται ευκαιρία 21% έκπτωση (+12ΑΤΟΚΕΣ) σε προϊόν της apple που ήρθε πριν από μερικές στην Ελλάδα (ipad mini 4g) τότε φίλε μου ok, πάω πάσο. το ότι υπάρχουν καλύτερα και φτηνότερα τάμπλετς ισχύει. απλά τη διαφορά θα τη δεις στη μεταπώληση

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε θεωρείται ευκαιρία 21% έκπτωση (+12ΑΤΟΚΕΣ) σε προϊόν της apple που ήρθε πριν από μερικές στην Ελλάδα (ipad mini 4g) τότε φίλε μου ok, πάω πάσο. το ότι υπάρχουν καλύτερα και φτηνότερα τάμπλετς ισχύει. απλά τη διαφορά θα τη δεις στη μεταπώληση

 

Tη διαφορά στη μεταπώληση την βλέπω όταν αγοράζω ήδη φθηνότερα κάτι άλλο. Εφόσον ισχύει η έκπτωση ας πάνε να αγοράσουν τα isheep. No problem. Απλά είναι ξεχωριστή έκπτωση φαίνεται σε σχέση με αυτές που είχε στο προσπέκτους που δεν ανέφερε τπτ για ipad. Εγώ δεν αμφιβάλλω οτι για κάποιον που θέλει ipad είναι ευκαιρία. Απλά δεν ειναι ευκαιρία ένα tablet σε τέτοια τιμή εφόσον υπάρχουν καλύτερα tablets και συμφωνείς κι εσύ. Το ίδιο λέμε ουσιαστικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tη διαφορά στη μεταπώληση την βλέπω όταν αγοράζω ήδη φθηνότερα κάτι άλλο. Εφόσον ισχύει η έκπτωση ας πάνε να αγοράσουν τα isheep. No problem. Απλά είναι ξεχωριστή έκπτωση φαίνεται σε σχέση με αυτές που είχε στο προσπέκτους που δεν ανέφερε τπτ για ipad. Εγώ δεν αμφιβάλλω οτι για κάποιον που θέλει ipad είναι ευκαιρία. Απλά δεν ειναι ευκαιρία ένα tablet σε τέτοια τιμή εφόσον υπάρχουν καλύτερα tablets και συμφωνείς κι εσύ. Το ίδιο λέμε ουσιαστικά.

προφανώς είναι ευκαιρία για κάποιον που θέλει ipad, γι'αυτό και το postαρα. Το ότι εσένα δε σε ενδιαφέρει, δε σημαίνει ότι δεν είναι προσφορά. Από την άλλη δεν ξέρω αν υπάρχουν πολλά τάμπλετς 4G σε αυτό το compact μέγεθος.

Τη διαφορά στη μεταπώληση θα τη δεις όταν η κινεζιά που θα πάρεις θα σου μείνει στο συρτάρι και το samsung ταμπλετ θα φύγει στη μισή τιμή απ'ότι το πήρες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρεμία ρε παίδες..

αν το πάρεις αλλιώς, δεν τολμάει άνθρωπος να γράψει για μηλο-προσφορά,

και την πέφτουν οι μηλο-φάγοι (τρολάρονοντας)!

 

i-ρήνη i-μήν! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή προσφορά αν ισχύει.. 

 

Για τα apple vs droid πρέπει να ανοιχτεί ένα θέμα να μπαίνουν όλοι να ξεχαρμανιάζουν.. mods σκεφτείτε το :) Θα εκτονωθούν όλοι οι droidάδεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ζόρι τραβάνε μερικοί με τα προϊόντα της Apple ειλικρινά δεν μπορώ να το καταλάβω. Εγώ π.χ. θεωρώ τα κινητά με 4.5 έως 4.7 ίντσες εντελώς παντόφλες, αλλά δεν μπαίνω σε όποιο θέμα ανοίγει για αυτά να τα θάψω... απλά δεν με ενδιαφέρουν. Δεν σε ενδιαφέρουν τα προϊόντα της Apple; τέλεια, μπες σε ένα άλλο θέμα του forum - απλό είναι, δοκίμασέ το... 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ζόρι τραβάνε μερικοί με τα προϊόντα της Apple ειλικρινά δεν μπορώ να το καταλάβω. Εγώ π.χ. θεωρώ τα κινητά με 4.5 έως 4.7 ίντσες εντελώς παντόφλες, αλλά δεν μπαίνω σε όποιο θέμα ανοίγει για αυτά να τα θάψω... απλά δεν με ενδιαφέρουν. Δεν σε ενδιαφέρουν τα προϊόντα της Apple; τέλεια, μπες σε ένα άλλο θέμα του forum - απλό είναι, δοκίμασέ το... 

 

Τα ίδια ισχύουν και για χρήστες που ασχολούνται με χρήστες!

Την άποψη μας λέμε για τηνπροσφορά και το προιόν μαζί με λίγο σάλτσα για χαβαλέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...