Προς το περιεχόμενο

Δεν έχουν παραλάβει στο μακρο τα laptop lenovo l520 που διαφημίζουν


tigergreg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζητανε   και   ταυτοτητα.

Εχει   ομως   δικαιωμα   ο  φιλος   σου  να   εγγραψει   ενα   ατομο   της   επιλογης   του.

Αν   δεν   εχει   γραψει   καναν   αλλο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ζητανε   και   ταυτοτητα.

Εχει   ομως   δικαιωμα   ο  φιλος   σου  να   εγγραψει   ενα   ατομο   της   επιλογης   του.

Αν   δεν   εχει   γραψει   καναν   αλλο.....

Εχει αλλαξει το τελευταιο 6μηνο?

Καθε τεταρτη πηγαινα με καρτα αλλου γιατι υπηρχε λογος.Ποτε δεν μου ζητησαν ταυτοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν   ειμαι   100%   σιγουρος  αλλα   το   σαββατο   το   πρωι   μας   τις   ζητησανε.

Ισως   γιατι   ειχαμε   τις   παλιες   κοκκινες   καρτες   και   μας   εβγαλαν   επιτοπου   τις   νεες   μπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ψωνίζω κάνα 5χρονο τώρα με κάρτα με γυναικείο όνομα επάνω και δε ρώτησαν τίποτα. Μήπως την ταυτότητα την ζήτησαν για χρήση πιστωτικής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ψωνίζω κάνα 5χρονο τώρα με κάρτα με γυναικείο όνομα επάνω και δε ρώτησαν τίποτα. Μήπως την ταυτότητα την ζήτησαν για χρήση πιστωτικής;

 

Ναι, ΟΚ, δεν είπα ότι κοιτάνε το όνομα , απλά υπάρχει ένας σεκιουριτας που ζητά να του δείξεις την κάρτα, έστω και από μακριά.

 

Αν την κρατάς στα χέρια σου καθώς μπαίνεις δε θα σε ρωτήσεις καν.

 

Αν λείπει ο σεκιουριτάς πρέπει να έχεις κάρτα (οποιαδήποτε) για να ανοίξει η "μπάρα" στην είσοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ΟΚ, δεν είπα ότι κοιτάνε το όνομα , απλά υπάρχει ένας σεκιουριτας που ζητά να του δείξεις την κάρτα, έστω και από μακριά.

 

Αν την κρατάς στα χέρια σου καθώς μπαίνεις δε θα σε ρωτήσεις καν.

 

Αν λείπει ο σεκιουριτάς πρέπει να έχεις κάρτα (οποιαδήποτε) για να ανοίξει η "μπάρα" στην είσοδο.

 

Α, δεν το ξέρω αυτό. Στην Παλλήνη δεν έχει μπάρα και ο μόνος σεκιουριτάς είναι στην έξοδο που κοιτάει λογαριασμό.

 

Πρέπει να το ψάξεις αυτό......

 

Τους δείχνω τη δαγκωματιά του καρχαρία που με πυροβόλησε όταν είχε πλημμυρίσει ο επιταχυντής στο CERN.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους δείχνω τη δαγκωματιά του καρχαρία που με πυροβόλησε όταν είχε πλημμυρίσει ο επιταχυντής στο CERN.

Την δαγκωματιά του καρχαρία που.... Οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα   τιποτα.

Περιμενω   τηλ   αυριο    παρασκευη   γιατι   υπαρχει   περιπτωση   ναρθουν   οπως   μου  ειπε    στελεχος   της   επιχειρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τιμες σε σχεση με τα σουπερμαρκετ ειναι καλυτερο;

 

Ναι σε γενικές γραμμές, αλλά υπάρχει και ο ανταγωνισμός εκεί απέναντι  :devil:  (για το κατάστημα στη Νίκαια αναφέρομαι) που σε πολλά προιόντα έχει αρκετά χαμηλότερες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...