Προς το περιεχόμενο

box απο ote η παροχο


Lef1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

 

Γνωριζει κανεις πως μπορω  να συνδεσω 2 box μεταξυ τους(συνδεσμολογια)? το ενα φυσικα ειναι το κυριο 

 

box που ερχεται  απο το καφαου.(μαυρο καλωδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φυσικα box δεν εχει μονο ο οτε  η παροχος υπαρχουν και μεσα στο στρατο που τα χειριζεται ο ιδιος. Ειμαι μεσα στο τηλεφωνικο κεντρο. Γνωριζεις πως?



σαν φανταρος ειμαι μαζι με εναν τεχνικο(μονιμο) και κανουμε υποστιριξει το δικτυο ολο. Απλα ρωταω πληροφοριακα γιατι δεν το εχω δει πουθενα σαν συνδεσμολογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΒΟΧ αν έρχεστε από το κακάο όπου και να είναι ανήκει στον ΟΤΕ. Πέραν αυτού δεν έχω καταλάβει τι θέλεις να κανείς

 

Ανέβασε ένα σχεδιάγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στον στρατο ομως δεν ερχεται ο τεχνικος του οτε το χειριζεται ο τεχνικος του στρατου τελος παντων. Για να καταλαβεις και οσοι το διαβαζουν υπαρχουν 2 box συνδεμενα μεταχυ τους που το καλωδιο εχει κοπη απο κεραυνο και πρεπει να αλλακτει. απλα η ΣΥΝΔΕΣΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ πως γινεται ρωταω.

 

ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....:)



Μεσα στον στρατο ομως δεν ερχεται ο τεχνικος του οτε το χειριζεται ο τεχνικος του στρατου τελος παντων. Για να καταλαβεις και οσοι το διαβαζουν υπαρχουν 2 box συνδεμενα μεταχυ τους που το καλωδιο εχει κοπη απο κεραυνο και πρεπει να αλλακτει. απλα η ΣΥΝΔΕΣΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ πως γινεται ρωταω.

 

ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.... :)

 

post-244635-0-15590300-1357422345_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω οτι αυτο που θελει αντικατάσταση ειναι το "καλώδιο"

 

.... ε τοτε αυτό ειναι απλό, ανέβα στο βοχ του οτε δες τις αντιστοιχίες των χρωμάτων σημείωσε τες και αντικατέστησε το καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...