Προς το περιεχόμενο

Eπισκευή laptop f-s amilo Pi1536


Mozi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΤΟ FUJITSU SIEMENS AMILO Pi1534.ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 1000€ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 2007.

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙ Η ΟΘΟΝΗ,

ΕΝΩ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..(ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ "ΜΠΙΠ" ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΜΩΣ).

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ DVI ΜΗΠΩΣ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΕΙΚΟΝΑ.

ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ Pi1536 ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΩΛΩFUJITSU ΓΕΝΙΚΑ.

ΤΟ GOOGLAΡΑ Κ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ LAPTOP ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 99% ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Κ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΘΗΝΟ ΜΑΓΑΖΙ(Η' ΙΔΙΩΤΗ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ/ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΔΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ.ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση στον εαυτό μου απλά ήθελα να σου πω πως όντως το πρόβλημα είναι στην καρτα γραφικών και συγκεκριμένα στις κολήσεις οι οποίες χαλάνε με τον καιρό και ιδίως όταν αυτή εχει δουλέψει παρατεταμένα σε υψηλές θερμοκρασίες. Αυτό που χρειάζεται να γίνει είναι το λεγόμενο Reballing. Δηλαδή να μπούν εν ολίγης καινούργιες κολήσεις στο τσιπάκι της κάρτας γραφικών. Αυτό το κάνω κι εγώ αλλά γνωρίζω και κανα δυό ακόμα ανθρώπους που το κάνουν σωστά και οικονομικά, Εαν θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω η να σου πω που να πας. Εαν θελησεις επικοινώνησε μαζί μου, θα χαρώ να σε βοηθήσω και επαναλαμβάνω πως δεν προσπαθώ να διαφημιστώ. Απλά θα σου πω τις επιλογές σου και θα επιλέξεις εσύ που να απευθηνθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...