Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με western union


Eazyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εχεις μετρητά και 10χρ να είσαι τα στέλνεις. Πρόσεχε μόνο που θα τα στείλεις γιατι η υπηρεσία αυτη δεν ειναι ασφαλείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω περί ηλικίας (γενικά δεν θυμάμαι τέτοιο περιορισμό) αλλά αν όντως δεν υπάρχει θέμα, πρόσεξε αυτό που σου τόνισε ο Νίκος. Λίγο πιο συγκεκριμένα:

 

- Αν είναι για κάτι από αγγελία/μαγαζί/άγνωστο, μην και τυχόν δεχτείς να γίνει συναλλαγή με Western Union, δεν καλύπτεσαι από την υπηρεσία αν σου κάνουν λαμογιά.

 

- Αν είναι να στείλεις λεφτά σε δικό σου άνθρωπο, σαν υπηρεσία είναι έγκυρη, τα λεφτά πηγαίνουν άμεσα, αλλά έχει μεγάλη προμήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αιώνες (5ετία?) που την χρησιμοποίησα, οπότε δεν ξέρω τα ποσά που ισχύουν τώρα (αλλά ξέρω ότι γενικά ακόμη 'τσούζουν') αλλά για μια γενική ιδέα του συστήματος χρέωσης, για Αμερική που είχα στείλει τότε, ήταν: για οποιοδήποτε ποσό από $1 έως $100=$15 προμήθεια (συνέχιζε κλιμακωτά $100-$200=Ψ κλπ). Για μικρά ποσά τραγικό δηλαδή, μέχρι και η τυπισσα στo ταχυδρομείο μου τόνισε ότι δεν με συνέφερε LOL (έστελνα κι εγώ μικρό ποσό).

 

Περί στοιχείων...

 

 

p139_d20120824161438.jpg

 

 

Kαι μετά δίνεις το money transfer number στον παραλήπτη για να πάει με αυτόν τον κωδικό και να εισπράξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...