Προς το περιεχόμενο

All you can eat


Giorgos09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια μαγαζια γνωριζεται που προσφερουν κατι τετοιο; Πηγα στο burgering house στη Γλυφαδα οπου με €9 τρως οσο θες συν ενα αναψυκτικο αλλα το φαγητο ηταν απογοητευτικο γευστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα Pizza Hut εχουν ενα μενου που δινεις 12 ευρω το άτομο και παιρνεις ενα αναψυκτικο και μια πιτσα μαργαριτα με 2-3 υλικα. μολις την φας παιρνεις κι αλλη, κι αλλη, κι αλλη, κι άλλη. Οσες θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οποία πίτσα είναι τίγκα στη σόδα για να σε φουσκώνει γρήγορα. Και δε μπορούν 2 άτομα να φάνε απ' την ίδια. Σε φάση, είχαμε πάει με τον κολλητό μου, μας το λένε αυτό και ρωτάω "και αν πάρω εγώ μια κοκακόλα και θέλω να φάω απ' την πίτσα του και με αφήσει;" η απάντηση ήταν "δεν επιτρέπεται". Πήραμε ο καθένας την προσφορά και πετάγαμε κομμάτια απ' έξω πριν πάρουμε την επόμενη (και την επόμενη, και την επόμενη...) πίτσα μας, ταΐζοντας έτσι όλα τα αδέσποτα της Αγίας Παρασκευής.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα Pizza Hut εχουν ενα μενου που δινεις 12 ευρω το άτομο και παιρνεις ενα αναψυκτικο και μια πιτσα μαργαριτα με 2-3 υλικα. μολις την φας παιρνεις κι αλλη, κι αλλη, κι αλλη, κι άλλη. Οσες θες.

 

Pizza Hut unlimited λέγεται νομίζω. Είχαμε πάει μια φορά, μένοντας επίτηδες νηστικοί μέσα στη μέρα για να βιώσουμε την απόλυτη εμπειρία. Οι πίτσες δεν ήταν καν στο στάνταρ μέγεθος, ήταν πολύ μικρότερες. Έφαγα 1 ολόκληρη κι άλλο 1 κομμάτι από τη δεύτερη, προτού αποδεχτώ ντροπιασμένος το γεγονός ότι δεν πήγαινε άλλο. Στο δρόμο για το σπίτι νόμιζα ότι θα πεθάνω, ένιωθα πως από στιγμή σε στιγμή θα εκραγώ. Το μόνο καλό της βραδιάς ήταν ότι ένα παιδάκι μιας οικογένειας που καθόταν σε ένα από τα εξωτερικά τραπέζια έχασε την ισορροπία του όπως έτρεχε ανέμελο και κουτούλησε στη τζαμαρία, τουλάχιστον γελάσαμε λίγο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οποία πίτσα είναι τίγκα στη σόδα για να σε φουσκώνει γρήγορα. Και δε μπορούν 2 άτομα να φάνε απ' την ίδια. Σε φάση, είχαμε πάει με τον κολλητό μου, μας το λένε αυτό και ρωτάω "και αν πάρω εγώ μια κοκακόλα και θέλω να φάω απ' την πίτσα του και με αφήσει;" η απάντηση ήταν "δεν επιτρέπεται". Πήραμε ο καθένας την προσφορά και πετάγαμε κομμάτια απ' έξω πριν πάρουμε την επόμενη (και την επόμενη, και την επόμενη...) πίτσα μας, ταΐζοντας έτσι όλα τα αδέσποτα της Αγίας Παρασκευής.

 

παλια καλα χρονια πηγαμε παρεα 4 ατομα, βραδυ και χωρις να εχουμε φαει το μεσημερι  και φαγαμε σχεδον 4 πιτσες ο καθενας (αφησαμε ολοι απο ενα κομματι απο την τελευταια. χωρις να πεταμε σε αδεσποτα, αλλωστε ειμαστε εντος του μαγαζιου..χειμωνας). και κανα δυο ποτηρια κοκα κολα. οταν ομως γυρισα σπιτι περασαν κανα δυο ωρες για να αισθανθω να κατεβαινουν λιγο πιο κατω απο το λαρυγγι!!

το πιεσαμε βεβαια γιατι μας ειπαν οτι αν τρωγαμε ολοκληρη την τεταρτη και 1 κομματι απο την πεμπτη θα περναμε το ρεκορ του μαγαζιου. ειχαμε παρει τις 3 με κανονικη ζυμη και την τελευταια με λεπτη..μπας και....αλλα δεν!

μια και μοναδικη φορα αυτο..ουτε και τολμησα να το ξανακανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγαζιά τύπου pizza hut χωρίς ποικιλία αλλά μόνο ποσότητα είναι ότι πιο άχρηστο μπορεί να κάνεις στον εαυτό σου. Από ένα σημείο και μετά, το φαγητό γίνεται αφόρητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oντως το θεωρω τελειως βλακεια. Προτιμω να παω να δω ενα 12αρι και να φαω μια τεραστια πιτσα σπιτι μου παρα να καθομαι εκει και να τρωω τις αηδιες του bargain :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λακακίες θεωρώ αυτές τις προσφορές της pizza hut.

Με μια πίτσα χορταίνεις καταρχάς και δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που να πηγαίνει να τρώει αυτά τα σκουπίδια και δεύτερη φορά και να τρώει πάνω από μια πίτσα...

 

Για Αll you can eat φαγάδικα δε γνωρίζω.

 

Το -50% της pizza fan άξιζε και έριξε έξω τις άλλες ( l'artigiano,dominos), αν και στη γεύση σε σχέση με τις άλλες δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.

 

Προσωπικά έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι το πιο φθηνό φαγητό απ' έξω είναι τα πιτόγυρα. Με 4-5 ευρώ χορταίνεις. Έχω δει και ψησταριές ένα ευρώ η μία πίττα. Στην αρχή ήμουν διστακτικός κυρίως φοβούμενος την ποιότητα αλλά πήγα με ένα φίλο μια φορά και μ άρεσαν... Πιο νόστιμα από εκεί που έπαιρνα πριν και τα είχε πιο ακριβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλυτερο all you can eat για εμενα ειναι σε κινεζικο.

Συνηθως εχει μεγαλη ποικιλια σε φαση μπουφε, οποτε δεν μπουχτιζεις.

Απλα προσεχεις σε ποιο κινεζικο θα πας, για να μην τρεχεις μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 15 ευρώ στο καζίνο της πάρνηθας τρως όσο γουστάρεις στο εστιατόριο κάθε Κυριακή. Μπουφές φάση. Ωραία φαγητά και αξίζει γενικά σαν βόλτα. Φυσικά παίζει ανάβαση με τελεφερικ τσαμπε.

 

Στα κινέζικα που έχει στη Ν.Φιλαδέλφεια παίζουν και εκεί τις Κυριακές με 15 ευρώ να φας μέχρι να πεθάνεις.

 

Γενικά είναι καλή φάση αν είσαι χλιμίτζουρας - πεινάλας και θες να φας για να κάνεις οικονομία στο φαΐ την υπόλοιπη βδομάδα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντο στο καναντα παιζει φουλ το all you can eat. Με την μονη διαφορα οτι πληρωνεις εξτρα σε περιπτωση που δεν φας οσο φαγητο παρηγγειλες προκειμενου να μην πηγαινει ο καθε καμενος και παραγγελνει ολο τον καταλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλυτερο all you can eat για εμενα ειναι σε κινεζικο.

Συνηθως εχει μεγαλη ποικιλια σε φαση μπουφε, οποτε δεν μπουχτιζεις.

Απλα προσεχεις σε ποιο κινεζικο θα πας, για να μην τρεχεις μετα.

Για πες κανα καλο στην Αθηνα με αυτη τη προσφορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...