Προς το περιεχόμενο

Ιμιτασιόν μελάνια για Epson C62: που;


apoikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω στην Αθήνα ιμιτασιόν μελάνια για τον εν λόγω εκτυπωτή; Στο πλαίσιο και σε κανένα-δυο άλλα μαγαζία που έχω ψάξει δεν υπάρχει τίποτα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ προσωπικά, δεν προτείνω ιμιτασιόν μελάνια ΕΙΔΙΚΑ σε Epson.

 

Συνήθως μετά από 2-3 αλλαγές τα φτύνουν. Ειδικά στα τελευταία μοντέλα C42, C62 κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τίποτα μην βάλεις μελάνια άλλα εκτός απο Epson.

Τό έκανα για να οικονομία κάποτε, και μετά απο δύο εκτυπώσεις τα έφτυσε το μαύρο. Έτσι όπως κατάλαβες τα πλήρωσα ακριβότερα.

:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο γνωστοί μου πάντως βάζουν μη-γνήσια μελάνια και δεν έχουν κανένα απολύτως πρόβλημα. Το θέμα είναι το εξής: Αν το ιμιτασιόν κάνει €15 και το αυθεντικό €40 τότε με 5 αλλαγές μελανιών παίρνεις και καινούργιο εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To piases to yponooumeno ti paizei me tous inkjet, gi'ayto ama perneis inkjet ektypwth leei na deineis arketa lefta wste na pareis ena para poly kalo montelo ;) Opws eipa omws den einai anagh na pareis moufa melania. Phgaine ekei pou sou eipa kai tha sou gemhsoun ta palia, kai ama exeis orexh mporeis na pareis ta "synerga" kai na to kaneis kai monos sou :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά! Τώρα που (επιτέλους) τελειώνει η εξεταστική μου :D θα βρω χρόνο να κατέβω στην Αθήνα και θα δω τί θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...