Προς το περιεχόμενο

Unlock Iphone5


amakiller

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια, θα ηθελα να μαθω αν το Iphone 5 γινετε Unlock γτι στο E-bay βγαζει παρα πολλα πραγματα για Unlock toy At&t μεσω Itunes και δεν ξερω τι να κανω...Σκεφτομαι ν παρω το 5αρι κλειδωμενο απο αμερικη στα 199$ και να το ξεκλειδωσω εδω? γινετε αυτο? αν ναι πως?

Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Καταρχάς για να το πάρεις στα 199 ειναι με διετές συμβόλαιο με τον πάροχο.

 

Οπότε εκτός αν εχεις γνωστό που έχει σύνδεση ή δέχεται να κάνει συμβόλαιο δεν το παίρνεις 199. Η κανονική τιμή του σε ευρώ βγαίνει γύρω στα 540 ή κάτι τέτοιο.

 

Καλύτερα ξεκλείδωτο απο Apple store αλλα υπόψην ότι είτε απο ebay είτε στο στείλει γνωστός θαχεις τελωνείο και θα σου πάει ο κούκος αηδόνι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δικο μου ανθρωπο εκει αλλα και παλι δεν μπορω να του φορτωσω το συμβόλαιο... αρα 530( 490kinhto+40tax) θα μου παει το 16αρι unlocked...telwneio den ginete na mhn plirwsw?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δικο μου ανθρωπο εκει αλλα και παλι δεν μπορω να του φορτωσω το συμβόλαιο... αρα 530( 490kinhto+40tax) θα μου παει το 16αρι unlocked...telwneio den ginete na mhn plirwsw?

530 χωρίς το tax. Τελωνείο δε γίνεται να μην πληρώσεις και θα σε σκίσουν. Μόνο αν ταξιδεύει κανεις απο κει εδώ και το φέρει εκτός κουτιού σα δικό του και καλά.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα απο ebay και μου ηρθε κανονικα,ουτε τελωνειο ουτε τιποτα αλλα προσπαθω να το ξεκλειδωσω κι εχω μπλεξει



http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=325_227_71&products_id=9597&page=

 

Ριξε  μια ματια σ\αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

530 χωρίς το tax. Τελωνείο δε γίνεται να μην πληρώσεις και θα σε σκίσουν. Μόνο αν ταξιδεύει κανεις απο κει εδώ και το φέρει εκτός κουτιού σα δικό του και καλά.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Γιατι δεν γινετε να μην πληρωσεις τελωνειο?Ενα μικρο δεματακι σαν gift απο ems κατα 90% θα περασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

530 χωρίς το tax. Τελωνείο δε γίνεται να μην πληρώσεις και θα σε σκίσουν. Μόνο αν ταξιδεύει κανεις απο κει εδώ και το φέρει εκτός κουτιού σα δικό του και καλά.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Γιατι δεν γινετε να μην πληρωσεις τελωνειο?Ενα μικρο δεματακι σαν gift απο ems κατα 90% θα περασει.
Ναι κάποτε γινόταν, τώρα τα έχουν μυριστεί και σε τσακίζουν. Και φυσικά θα πρέπει να έχει ασφάλεια πάνω το πακέτο και θα πρέπει να βάλουν ποσό για την ασφάλεια, δυστυχώς οι τελωνειακοί δεν είναι χαζοί. Μπορεί μεμονωμένα μια περίπτωση να καταφέρει να περάσει αλλά οι περισσότεροι πληρώνουν.Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάποτε γινόταν, τώρα τα έχουν μυριστεί και σε τσακίζουν. Και φυσικά θα πρέπει να έχει ασφάλεια πάνω το πακέτο και θα πρέπει να βάλουν ποσό για την ασφάλεια, δυστυχώς οι τελωνειακοί δεν είναι χαζοί. Μπορεί μεμονωμένα μια περίπτωση να καταφέρει να περάσει αλλά οι περισσότεροι πληρώνουν.Sent from my iPhone using Insomnia

Ρε συ,καθε βδομαδα περναω πραγματα,δεν εχει αλλαξει κατι.Σπανια σε ποιανουν αν ειναι μικρο το δεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τοσο μικρο δεμα μην φοβασαι .Τωρα αν εισαι στο 1% των περιπτωσεων τι να πω..

Γενικα τετοια δεματα δεν τα ελενγχουν,Ενα μικρο κουτακι ειναι ,εχω περασει ολοκληρη οθονη και δεν μου την πιασανε.ΦΙλος με καταστημα ,εφερε απο αμερικα  10 iphone πριν μια εβδομαδα σε ενα κουτι αρκετα μεγαλο,ουτε καν το ανοιξανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...