Προς το περιεχόμενο

Photoshop lag


Stavmitsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην κοινότητα. 

Μετά από μια αναβάθμιση στο pc (ssd + q2d) έκανα φορμάτ και ξεκινησα να εγκαθιστω παλι τα πραγραμματα μου. Αντιμετωπιζω ομως σοβαροτατο προβλημα ταχύτητας με το phothoshop. Στην αρχη πιστευα οτι εφταιγε το cs6, ενω μεχρι πριν χρησιμοποιουσα το cs5, ομως ακομη και το cs5 που το εβαλα χθες σερνεται. Στο ο,τιδηποτε.



Μηπως φταιει το οτι εχω περασει +1000 γραμματοσειρες;  


Ευχαριστω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να πω κατι που να μην στεκει

αλλα επειδη και εγω περασα προσφατα και το photoshop και αλλα προγραμματα της adobe

στην πρωτη φορα εκανε πολυ ωρα να ανοιξει ενω την δευτερη πιο γρηγορα και παει λεγοντας

σε εσενα μένει σταθερο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην κοινότητα. 

 

Μετά από μια αναβάθμιση στο pc (ssd + q2d) έκανα φορμάτ και ξεκινησα να εγκαθιστω παλι τα πραγραμματα μου. Αντιμετωπιζω ομως σοβαροτατο προβλημα ταχύτητας με το phothoshop. Στην αρχη πιστευα οτι εφταιγε το cs6, ενω μεχρι πριν χρησιμοποιουσα το cs5, ομως ακομη και το cs5 που το εβαλα χθες σερνεται. Στο ο,τιδηποτε.

 

 

 

Μηπως φταιει το οτι εχω περασει +1000 γραμματοσειρες;  

 

 

Ευχαριστω... 

 

Άσχετο με το ερώτημά σου, στις +1000 γραμματοσειρές περιλαμβάνονται και ελληνικές, εκτός των συνηθισμένων, και τις βλέπει κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν εχω καποιο προβλημα με τις γραμματοσειρες σε καποιο αλλο προγραμμα. Ουτε το word ας πουμε σερνεται. Μονο το photoshop με εχει τρελανει. Καμια λυση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει "κλείσει" (ή την έβαλες στο ελάχιστο) την εικονική μνήμη του photoshop; Είναι απαραίτητη και συνήθως λόγο ssd την "κόβουμε" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ... Θα το κοιτάξω και θα σου πω. Ναι ισχυει οτι ειδα το προβλημα αυτο απο τοτε που εβαλα τον ssd οποτε για να δω μηπως το εκανε κανενα ssd magician η τιποτα τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...