Προς το περιεχόμενο

καμμενη μητρικη ?


giannis98888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο εναν μηνα περιπου η ΔΕΗ μου εριξε το ρευμα λογο κακοκαιριας ενω ημουν στον υπολογιστη και τον εβγαλα απο την πριζα την αλλη μερα το πρωι μολις εβαλα την πριζα ο υπολογιστης ανοιξε και ολα τα φανς και οι σκληροι μου δουλευαν για 3-4 δευτερολεπτα και μετα εκλειναν ολα μετα απο πολλες προσπαθειες μονο με τον επεξεργαστη και τις ραμ και εναν σκηλρο  αποφασισα να τον παω σε εναν τεχνικο την αλλη μερα κιολας το πρωι τον πηγα σε εναν τεχνικο και μ ειπε πως ειναι καμενο το τροφοδοτικο μου και πηγα το αλλαξα ηταν 300 βατ και εβαλα 620 βατ και εκανε ακριβως το ιδιο τον ξαναπηγα στον τεχνικο και μ ειπε πως πρεπει να αρπαξε λιγο και η μητρικη μου και τον παρατησα 
εχθες δοκιμασα μετα απο καιρο να τον ανοιξω ξανα μονο με τα ρευματα της μητρικης μου τον επεξεργαστη τις ραμ και τον σκληρο και δουλεψε 
μια χαρα τον εχω ανοιχτο 9 ωρες τωρα και δουλευει τζαμι 
ΤΟΝ ΖΟΡΙΖΟ ? 
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ Μ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΙΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ? 
CPU AMD 4100 QUAD CORE 
RAM GSKILL 2X2GB 
POWER TECH ATX 620 WATT 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας ο τεχνικος σου προτεινε το παραπανω τροφοδοτικο?προκειται για μαρκα με μετρια ποιοτητα κατασκευης.ΠΟια μητρκη εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά στους πυκνωτές της μητρικής μήπως έχει σκάσει κανένας.

mikegad με προλαβες :P

 

Η μητρική σου μήπως κάνει πουθενά βραχυκύκλωμα κοίτα αν είναι στερεωμένη καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να ειναι βραχυκυκλωμα γιατι οταν πηγαινα να τον ανοιξω και δεν ανοιγε την μητρικη μου την ειχα στερεωσει οπως νανε γιατι ειχα νευριασει ενω τελευταια φορα που τον ανοιξα και δουλευε κανονικα εκατσα και την στερεωσα καλα 
δεν το ηξερα πως παιζει ρολο το στερεωμα 



αλλά μπορεί από στερέωμα να ανοίγει μόνος του όταν τον συνδέω στο ρεύμα και να σβήνει μετά μόνος του ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...