Προς το περιεχόμενο

τι συμβαίνει τελικά


ntasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω περί τοις παράγωγες ταινιών. Δηλαδή κολοοοο βγάζει τώρα μια νέα ταινία πως την μαθαίνουν οι σινεμάδες ,μήπως από το trailer που έχει κυκλοφορήσει εδώ και καιρό, μήπως πάει οι ιδία οι παραγωγή και την δίνει στο κάθε σινεμά αλλά δεν νομίζω, γιατί έτσι υπάρχουν τόσοι σινεμάδες που δεν νομίζω να γίνεται ,δηλαδή θέλω να μου εξηγήσετε πως δουλεύει όλο το σύστημα και κάτι τελευταίο όσο για τις παιδικές ταινίες ποσό της αγοράζει ο κάθε σινεμά πχ το cars 2 η Odeon πόσο περίπου το αγόρασε πάνω από εκατομμύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε μια τελεια ρε θηριο? :P

 

anyway,h καθε εταιρια παραγωγης(αυτες που εμαφανιζονται στην αρχη καθε ταινιας) δεν ειναι και πολλες εχει στησει ηδη και το αντιστοιχο δικτυο διανομης.διανομη σε σινεμα αλλα και σε video clubs...

αν το σινεμα εχει συμβολαιο με την χ εταιρια αυτα θα δειχνει...

κατι παρομοιο γινεται και με τα video clubs.αν θελουν τις ταινιες που πουλανε πολυ ,τους χρεωνουν μαζι και μερικες που δεν τραβανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχάριστο για της απαντήσεις σας. Εγώ και κάτι φίλοι μου θέλουμε να κάνουμε μια ταινία, άσχετα αν βγει ωραία. Ας πούμε όμως  ότι είναι τέλεια τόσο κάλλη ταινία όπως το I love you karditsa, εγώ όμως σαν απλός άνθρωπος χωρίς χαρτιά η οτιδήποτε άλλο χρειαστεί, μπορώ να την πουλήσω στον σινεμά. Αν όχι τι χρειάζεται να έχω ή να κάνω.



ουτε μια τελεια ρε θηριο? :P

 

anyway,h καθε εταιρια παραγωγης(αυτες που εμαφανιζονται στην αρχη καθε ταινιας) δεν ειναι και πολλες εχει στησει ηδη και το αντιστοιχο δικτυο διανομης.διανομη σε σινεμα αλλα και σε video clubs...

αν το σινεμα εχει συμβολαιο με την χ εταιρια αυτα θα δειχνει...

κατι παρομοιο γινεται και με τα video clubs.αν θελουν τις ταινιες που πουλανε πολυ ,τους χρεωνουν μαζι και μερικες που δεν τραβανε...

 

 

Αλλα και στην μαλακασα το ιδιο εγινε.

 

 

το καρς 2 ειχε 850 καφετια (50αρικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...