Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι δεν είναι καλό εγώ θα τ' αγοράσω. Έχω πει ότι αυτή τη σειρά θα την έχω αυθεντική. Απ' τη μία χαίρομαι που βγαίνει καινούργιο, αλλά απ' την άλλη σκέφτομαι τα 35 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε χρειάζεσαι τόσα.Με 15-16 το παίρνεις ψηφιακά (cd key) και αν τα φοβασαι αυτα περιμενεις να δεις αν μπει αυτη τη βδομαδα προσφορα στο steam.Αν και δεν πιστευω να πιάσει πάνω απο 50% εκπτωση.Άντε να πάει 25 εκεί δηλαδή.

 

Αποστολή από το Insomnia App εξετελέσθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω αυτό για τα keys. Πες με παράξενο, αλλά τα παιχνίδια τα θέλω σε δισκάκια. Μ' αρέσει να τα βλέπω στη σειρά με τα υπόλοιπα  :P . Μόνο expansions αγοράζω με κλειδιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε κ. παράξενε θα πλερώ! :P<br>

Εγώ πλέον επειδή ούτε υλιστής είμαι ούτε χώρο για 50 κουτιά το χρόνο έχω ούτε ψήνομαι να δίνω τα διπλά για ένα dvd case με έναν κωδικό μέσα, τα έχω καταργήσει τα δισκάκια.Αν είχα κάτσει να περασω και σε bottable usb τα windows, θα αφαιρούσα εντελώς και το drive. :P<br><br>

Αποστολή από το Insomnia App εξετελέσθη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για δευτερόλεπτα με πρόλαβες :P

 

 

 Καλά μόνο Assassin's Creed δεν θυμίζει αυτό. Δεν μου κολλάει καθόλου ο Ασασίνος με την στολή του σε αυτά τα μέρη αλλά τέλος πάντων. Τα γραφικά φαίνονται εκπληκτικά και γενικά μου αρέσει ότι βλέπω!
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assassin's Creed IV: Black Flag Debut Trailer and Collector's Editions Set Sail

Collector’s Edition Details:

 

The Black Chest Edition (Uplay exclusive) - This prestigious edition includes everything a true Assassin’s Creed fan could desire and a very limited quantity is available for pre-order exclusively via Uplay

 

*Premium Quality 55 cm Diorama of Captain Edward on the Jackdaw’s Bow

*Exclusive SteelBook

*High-quality artbook

*The official soundtrack

*2 Lithographs in their protective envelope

*2 canvas prints

*All existing additional Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons

*Collector’s box

*Physical pirate booty: Parchment world map. An original Black Flag replica

 

The Buccaneer Edition (exclusive to Game in the UK & Gamestop in Ireland) - This premium edition offers a selection of essential physical and digital items for fans:

 

*Edward Kenway Figurine

*High-quality artbook

*The official soundtrack

*2 Lithographs in their protective envelope

*Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons

*Collector’s box

 

In addition to these two premium Collector's Editions, there's two special editions, with the Skull Edition offering a steelbook copy of the game with an artbook, lithographs, the soundtrack and DLC. And there's the straight-up Special Edition bundled with some DLC.

AC4BF_COLL_A_mockup_UK.jpg

AC4BF_COLL_B_mockup_UK.jpg

AC4BF_COLL_C_mockup_UK.jpg

AC4BF_SE_mockup_UK_02.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...