Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για E-STAR MID1018 10.1"


activex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ταμπλετακι Αυτο διχνει ενδιαφερον για τα λεφτα του (200Ε) αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα πληροφοριες για root και roms γενικοτερα, γνωριζει κανεις γιαυτο ή εχει ξανα παρει απο τη συγκεκριμενη εταιρια ; 

 

 

E-STAR MID1018 10.1"

  • Display: 10.1" digital TFT, resolution 1280*800 (16:10), IPS 2 technology with wide viewing angle and low power consumption , capacitive touch screen ( 10- touch)
  • CPU: Rockchip 3066 ,1.6Ghz , Dual-core CPU + Quad-core GPU
  • SDRAM: 1GB DDR3
  • Internal storage: 8GB
  • External storage: with Micro SD, microSDHC slot to support external memory up to 32GB
  • OS: Android 4.1
  • Built-in 2M pixel front and 2 M pixel back camera
  • With WiFi 802.11b/g/n
  • With voice recording, speaker, G-sensor
  • With USB host, supports USB device directly, such as keyboard/mouse/USB drive/Lan 
  • Supports external USB 3G dangle 
  • Battery: 7000mAh by 7.4V 
  • With HDMI output
  • Supported applications: Skype, Facebook, Twitter, Youtube, Mail, Browser, Calculator, Calendar, Clock, Camera, Camcorder, Photo gallery, Music, Video player, Games and other Android applications.
  • Language: Support multi languages
  • Housing color: black
  • Housing: metal
  • Dimensions: 262x184x13 mm
  • Weight: 750 gr.
  • Standard accessories: USB cable, USB-OTG cable, user manual, earphones, charger.

Multimedia functions: 

  • Audio: MP3,WMA,WAV, APE, FLAC, AAC, OGG
  • Video format: AVI,WMV,MP4,MKV,RM, RMVB, FLV, MOV,3GP up to 1080P, supports WebM VP8 decoding 
  • Supports Flash player 11.1
  • Photo: JPEG, BMP, GIF
  • E-book reader: ANSI/UNICODE TXT, PBD, PDF, Epub,FB2, HTML, or more format by 3rd party software
  • Internet browser, Online chat, Game and etc.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα τα λεφτα να κινηθεις στο onda v972,ainol novo 9 firewire

 

Ωραια μηχανακια φιλος ουτε που τα ειχα δει αλλα το θεμα ειναι οτι δεν τα βρισκω ελλαδα, μονο για παραγγελια απο εξω μιλαμε ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απο εξω  μονο..

αν εχεις και κανενα εγγυημενο site για αγορες απο εξω θα το εκτιμουσα, ααα και τι παιζει με το τελωνειο ; μη χρεωθουμε κερατιατικα.

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://ipadalternative.com/en/164-onda-v972-quad-core-97-inch-retina-screen-ram-2gb-daul-camera-android-tablet-pc-16gb.html

εχω παρει απο αυτο το site και σε 7 εργασιμες μου ειρθε χωρις τελωνιο.Με singapore post  διαλεξα να μου το στειλουν αλλα ειναι ακριβουτσικο εδω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο πολύ μου έκατσε το Αιnol novo9 να σου πω (λογο μπαταριας περισσοτερο) αν και γενικά βλέπω μεγάλη έλλειψη,

αντε να δουμε που και ποτε θα το βρουμε...

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια ειναι και το onda οποτι λενε ειναι εξησου καλη μαρκα.Εγω ειχα το ainol novo fire 7 ειχε αψογη οθονη επαθα πλακα συγκρισιμη με tablet 2-3χ φορες ακριβοτερα.Οταν του εβαλα την jelly bean απογιωθηκε σε ανταποκριση και σε ταχυτητα.Απο μπαταρια ηθελα κατι καλητερο αλλα με 130ε πολλα θελω...και δεν ειχε καλο ηχο και η καμερα του μετρια

ψαξε βιντεο να δεις για το onda...παρε μια γευση απο το αδερφακι του σε θεμα καμερας που το ειδα και επα8α πλακα....i phone 4 φακος του

Απο την μπαταρια που μου λες μπορει του onda  να ειναι μικροτερη αλλα να ειναι ποιοτικοτερη και να εχει πιο καλη αυτονομια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραια φιλος , κατι τελευταιο αν παρω το v972 απο ipadalternative μου βγαζει ενα συνολο $296.99

θα ισχυει το €222.85 τις ισοτιμιας ή το υπολογιζουν αλλιως αυτοι και θα μου ρθει κανα ποσο τρεχα γυρευε; εσυ οταν πηρες πληρωσες κανονικα στην ισοτιμια;

 

και παλι ευχαριστω...

Επεξ/σία από activex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει επιλογη αν δεν σε βολευει και το γυρνας σε ευρο και τα βλεπεις η σελιδα.Οχι κανονικα 224 κανει εγω που το γυρισει.

www.onda-tablet.com/onda-v972-quad-core-9-7-inch-retina-screen-daul-camera-android-tablet-pc.html

 

Κοιτα εδω στο store της onda ειναι πολυ πιο φθηνο..

Επεξ/σία από georsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι εχει μια μικρη διαφορα στην ισοτιμια και το Onda store ειναι σαφως πιο φθηνο (δε ξερω βεβαια για μεταφορικα, τελωνειο και χρονο παραδοσης σε αυτους.) εσυ ποιο τablet εχεις ; ενω ειμαι ενα βημα πριν την παραγγελια θα ηθελα κανενα review η μια γνωμη απο καποιον που το εχει γιατι με καθε καινουρια συσκευη ολο και κατι βγαινει, για παραδειγμα ακουω οτι τα quad εχουν καποια θεματακια και επισης η μεγαλη αναλυση εχει ενα θεμα οσων αφορα την συμβατοτητα των εφαρμογων...

Επεξ/σία από activex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, με ενδιαφέρει και εμένα το E-star καθώς τα χαρακτηριστικά του δείχνουν αρκετά καλά στα χρήματα που μπορώ να το βρω (150€).

 

Εαν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας μας βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση που δεν το προσέξατε, υπάρχει και σε ελληνικό κατάστημα. Δεν έχω αγοράσει κάτι από το συγκεκριμένο ηλεκτρονικό μαγαζί, αλλά έχει καλές αξιολογήσεις στο skroutz 

 

199 ευρώ. http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=55945&pcode=SHOW_PROD55945

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...