Προς το περιεχόμενο

Tablet (2 μοντελα). 45ευρω/τεμ Τελικη τιμη.


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.focalprice.com/CE0124X/70_Capacitive_5point_TFT_Touch_Screen_Android_403_Tablet_PC_with.html#.UPUuXm_jCz4

 

και

 

http://www.focalprice.com/CE0225X/Nextway_E7_7_Android_404_A13_12GHz_Tablet_PC_with_WiFi_External.html

 

 

Για low-end η τιμη μια χαρα νομιζω. Τωρα ποιο ειναι καλυτερο αυτο δεν το γνωριζω ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχαν καποιοι προβληματα με αυτο το φοκαλ πραις? εχει παραλαβει κανεις απο εκει?

Εχω παραβει πανω απο 100 παραγγελιες (κατα κυριο λογο απο το DAILY DEAL).

2-3 που δεν παρελαβα μου εδωσαν στο 100% τα χρηματα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το nextway, περισσοτερο εσωτερικο χωρο και περισσοτερα megapixel μπροστινη καμερα ειδα στα γρηγορα,σε ολα τα αλλα παρομοια 

1 καμερα εχει μονο μπροστα?Εχει ενα μονο review μονο απο κατω κ κανει κατι παραπονακια ο τυπος αλλα σε γενικες γραμμες λεει ειναι πολυ καλο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καιρο περιπου κανουν για να ερθουν οι παραγγελιες? Απ το banggood που πηρα το Pipo s2 εκανε κανα μηνα. Τοσο κανουν και αυτοι η μηπως ειναι πιο γρηγοροι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεταμένα λεφτά. Μετά από 10 μέρες επίπονης χρήσης απλά θα σκονίζονται. Μαζέψτε λίγα λεφτά παραπάνω και πάρτε κάτι καλύτερο.

Καλύτερα να μαζέψεις λεφτά και να πάρεις κάτι με 150 ευρώ που θα ευχαριστηθείς παρά να πετάς 50αευρα από εδώ και από εκεί μπας και κάνεις τη δουλειά σου με αυτές τις βλακείες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι οχι?για κατι απλο δε τα βρισκω καθολου ασχημα για 50 ευρω...ακομα κ για δωρακι

 

το μονο μειον στη τιμη ειναι οτι δεν εχουν hdmi...τπτ αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παραβει πανω απο 100 παραγγελιες (κατα κυριο λογο απο το DAILY DEAL).

2-3 που δεν παρελαβα μου εδωσαν στο 100% τα χρηματα μου.

Γειά σου φίλε μου, με το τελωνείο τι παίζει?

Αν παραγγείλουμε 3-4 κομμάτια μαζί παίζει να τα σταματήσουν ή καλύτερα ένα-ένα?

Επεξ/σία από FatMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτο http://www.focalprice.com/CE0261W/SANEI_N78_7_Android_411_Dual_Core_RK3066_16GHz_8GB_Tablet_PC_with.html#.UPW0zmd_jGg?Currency=EUR

τι λετε καλο ειναι για 18€ παραπανω? αξιζει η να παρω το Nextway E7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το φοκαλ υπαρχουν παραπονα στο εξωτερικο οτι οι περιγραφες που βαζουν στα προιοντα ειναι λαθος (μερικες φορες εσκεμενα για να φαινεται καλη η τιμη) και μετα οταν παραλαμβανεις πρεπει να το στειλεις πισω στην κινα για να δικαιουσε να παρεις τα λεφτα σου πισω απο το paypal.

 

Οταν ενα ταμπλετ το παιρνεις με 50-100 ευρω και για να το στειλεις πισω συστημενο στοιχιζει 20-30 ευρω καταλαβαινεται τι προβλημα υπαρχει.

 

Ειναι το μοναδικο κινεζικο καταστημα που το κανει αυτο συστηματικα οποτε καλυτερα μακρια απο φοκαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π@π@ρια μάντολες. Παράγγειλα στις 29/12 ένα τάμπλετ και σήμερα μου επέστρεψαν τα λεφτά στην κάρτα. Καμμία ενημέρωση βεβαίως.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης καλο ειναι οταν αγοραζουμε απο κινα να ΜΗΝ αλλαζουμε το νομισμα απο $ σε € γιατι μας κλεβουν στην ισοτιμια ,καλυτερα να αφησετε το paypal να κανει την μετατροπη , βεβαια και το paypal μας κλεβει αλλα λιγοτερο (συνήθως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...